Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gülben Ergenden okul atağı

Gülben Ergenden okul atağı

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2010 Cuma 10:13
Gülben Ergenden okul atağı

Yeni eğitim-öğretim yılına Erzurumda dördüncü anaokulu ile merhaba diyecek Çocuklar Gülsün Diye projesi,Tokat, Mardin ve Trabzondan sonra, Erzurumlu çocukların yüzünü güldürecek.
 
Erzurumun Köprüköy İlçesinde, Murat Osanmazın anısına, çocukları tarafından yapımı üstlenen anaokulunun, perdesinden kalemine, halısından tahtasına kadar tüm diğer ihtiyaçları da Aylin Kotil Anaokulları üstlendi.
 
Trabzondan sonra çalışmaları hızla devam eden Çocuklar Gülsün Diye projesi, 8 Ekim 2010 Cuma günü yapılacak törenin ardından Erzurumlu çocuklarla buluşacak.
 
Okul öncesi eğitimin çocukların sosyal ve duygusal gelişimini desteklediğini dile getiren Gülben Ergen Erzurum için hazırlıklarımızı tamamladık. Gün sayıyoruz. Bu kez Murat Osanmazın çocukları babaları adına yanımızda olurken, Tokat, Mardin ve Trabzon açılışlarının her aşamasında yardımlarını esirgemeyen Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri ve Türk Kadınlar Birliği Üsküdar Şubesinin yanı sıra Aylin Kotil Anaokulları da Erzurumdaki çocukları güldürmek için yanımızda olacak. Her geçen gün ismi duyulmamış kahramanlar projemize destek oluyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz dedi.
 
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okul öncesi eğitimin olmadığı köylerin/ilçelerin belirlenmesiyle 6 ilde hayata geçirilen proje, Erzurumdan sonra, Sinop ve Hataydaki anaokullarını açmak için çalışmalara devam edecek.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com