Advert
Advert
Advert

GTB'den "Bir Fikrim Var" proje yarışması

Gaziantep Ticaret Borsası Türkiye genelinde yenilikçi fikirlerin tanıtılması ve iş hayatına kazandırılması amacıyla "Bir Fikrim Var" projesi kampanyası başlattı.

GTB'den
GTB'den

Yoğun katılımının beklendiği yarışmaya, Türkiye genelinden gelen tüm yenilikçi fikirlerin değerlendirilmeye alınacağı belirtildi.

GTB tarafından 2014 yılında borsa üyeleri ve çalışan personellere yönelik uygulamaya konulan  “Bir Fikrim Var” projesi kapsamında borsanın hizmet kalitesi ve işleyişine katkı sunulması bekleniyor.

Uygulanabilir inovatif fikirlerin çoğalması amacıyla yurt genelindeki tüm girişimcilerin başvurusuna açık hale getirilen yarışmaya son başvurular 31 Ocak 2016 tarihine kadar GTB’nin resmi web adresinden gerçekleştirilecektir.

GTB’nin resmi web adresi www.gtb.org.tr üzerinden yapılabilecek başvuru da, projelerde uygulanabilirlik şartının arandığı yarışmaya ayrıca katılımcılar birden fazla fikirle de başvuruda bulunabilecekler.

“Bir Fikrim Var” projesi kapsamında yapılan tüm başvuruların GTB tarafından oluşturulan  'Değerlendirme Komisyonu' tarafından belirli kriterler göz önüne alınarak incelemeye tabi tutulacağı ve yapılan değerlendirmeler sonucunda birinci seçilen proje sahibine 3, ikinciye 2, üçüncüye ise 1 tam Cumhuriyet altını ödül olarak verilecek.

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!