Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem GTB'den "Bir Fikrim Var" proje yarışması

GTB'den "Bir Fikrim Var" proje yarışması

Gaziantep Ticaret Borsası Türkiye genelinde yenilikçi fikirlerin tanıtılması ve iş hayatına kazandırılması amacıyla "Bir Fikrim Var" projesi kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2015 Salı 09:56
GTB'den

Yoğun katılımının beklendiği yarışmaya, Türkiye genelinden gelen tüm yenilikçi fikirlerin değerlendirilmeye alınacağı belirtildi.

GTB tarafından 2014 yılında borsa üyeleri ve çalışan personellere yönelik uygulamaya konulan  “Bir Fikrim Var” projesi kapsamında borsanın hizmet kalitesi ve işleyişine katkı sunulması bekleniyor.

Uygulanabilir inovatif fikirlerin çoğalması amacıyla yurt genelindeki tüm girişimcilerin başvurusuna açık hale getirilen yarışmaya son başvurular 31 Ocak 2016 tarihine kadar GTB’nin resmi web adresinden gerçekleştirilecektir.

GTB’nin resmi web adresi www.gtb.org.tr üzerinden yapılabilecek başvuru da, projelerde uygulanabilirlik şartının arandığı yarışmaya ayrıca katılımcılar birden fazla fikirle de başvuruda bulunabilecekler.

“Bir Fikrim Var” projesi kapsamında yapılan tüm başvuruların GTB tarafından oluşturulan  'Değerlendirme Komisyonu' tarafından belirli kriterler göz önüne alınarak incelemeye tabi tutulacağı ve yapılan değerlendirmeler sonucunda birinci seçilen proje sahibine 3, ikinciye 2, üçüncüye ise 1 tam Cumhuriyet altını ödül olarak verilecek.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com