Advert
Advert
Advert

G.Saraydan Arda Turan açıklaması

G.Saraydan Arda Turan açıklaması
G.Saraydan Arda Turan açıklaması
Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Ardanın 3-4 hafta öncesinde başlayan ve şiddetlenen kasık ağrılarının olduğu belirtilerek şöyle denildi:

Tolere edilebilir osteiti pubis ağrıları olduğu tespit edilen Arda Turanın oluşan kasık ağrılarının tedavisine ağırlık verilmiştir. Bunun yanı sıra Arda Turan, milli takımın Belçika ile oynadığı maçta ayak bileğine aldığı darbe ile meydana gelen sakatlanmasının tedavisini de görmüştür.

Ayak bileğinde sıkıntısı kalmayan Arda Turanın kasık yaralanmasının konservatif tedavisine başlanarak devam edilmiş, oyuncumuz bu süreçte takımla birlikte antrenmanlara da katılamamıştır. Tüm bu bilgiler, milli takım teknik ve sağlık heyetine uygulanan tedavi programı olarak verilmiştir.

Tedavi ve kondisyon çalışmalarını sürdüren Arda Turanın, Almanya maçı öncesinde milli takım kampında ilk defa takım antrenmanına katılması sonucu kasık ağrılarının şiddetlenmesiyle antrenmanı bıraktığı öğrenilmiştir. Milli takım doktoru ve teknik heyeti ile bu konuda bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Arda Turanın sağlık durumu, tedavisi ve bu konuda yaşanacak gelişmeleri kamuoyu ile ayrıca paylaşacağımızı bilgilerinize sunarız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mahmut olgun     2015-05-11 Allah sevilmeye en layık olanıdır ve kendisine şerik kabul etmez...
Mehmet CENGİZ     2015-05-11 Kalemine sağlık sayın hocam tam isabetli bir yazı,aynı konuları bendenizde çok yazdım sakallı hüsnülerden tenkitler aldım.Tapınaklar dedim,ağlama duvarları dedim,din marketlerini açanlar dedim demeyede devam ediyorum.Bizim görevimiz tebliğidr yazmakta bir tebliğ koludur.Lider,efendi,meşrep sevgisi hatta top sevgisi dinin önüne geçmiştir. Allah muhafaza çok tehlikeli bir durum ve çıkmaz. Yazınızı çok isabetli bulduğum için selam ve saygılarımı sunuyorum.Yazmaya devam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!