Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim GÖRÜNTÜLÜ-Başkan Çiftçi, Başarıya Ulaşmanın Yollarını Anlattı

GÖRÜNTÜLÜ-Başkan Çiftçi, Başarıya Ulaşmanın Yollarını Anlattı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Özel Erkan Teknik Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilere başarıya ulaşmanın yollarını anlatan Başkan Çiftçi, "Hayatta başarılı olmanın tek etkeni, doğru orantılı eğitimden geçer " diye seslendi.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 13:57
GÖRÜNTÜLÜ-Başkan Çiftçi, Başarıya Ulaşmanın Yollarını Anlattı


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, il merkezi ve ilçelerde düzenlenen 'Kariyer Günleri' bilgi paylaşımı programlarının yanı sıra gençlik merkezlerinde organize edilen 'Gençlik Buluşmaları'nda gençlerin geleceğe emin adımlarla hazırlanmasını sağlıyor.
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) açılan Özel Liseyi ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, ilk olarak okul yönetimi ve öğrenciler tarafından karşılandı.
Düzenlenen Kariyer Günleri programına katılarak öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Nihat Çiftçi, öğrencilerin soru ve taleplerini değerlendirdi.
Toplumun her branşa ihtiyacı olduğunu ve her uzmanlık alanının temelinde topluma hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Çiftçi,"Hangi işi yaparsak yapalım, insanlara nasıl faydalı olabilirimi düşünmek lazım. En güzel yıllar gençlik yıllarıdır, iyi bir eğitim alarak geleceğe yönelik bakış açımızı netleştirmeliyiz. Başarının sırrı çok çalışmaktan geçer. Ülkemiz, ailemiz ve ortak miraslarımız için çok çalışmalıyız" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
  • yorum2016-10-19 15:15:52anti fetö

    yahu ne başarısı...önce fakıbaba rüzgarından bağımsız seçildin. sonra akpartiye geçmek için çaba.sonra celalettinden boşalan koltuğa fevzi abe oturursa hiç hizmet yapmaz, ekinci otursa altını üstüne getirir diye nihata toto vurdu..15 temmuz fetö darbesinde de wow otele saklandı atatürk havaalanının 50 metre ötesindeki otel. eğer tayyip baba orada zarar görseydi, nihat yeni düzenin adamı olup devam edecekti...bu mu başarı, bu mu öğrencilere örnek olmak...bu mu hava atmaya sebep..omurgalı olun

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com