Advert
Advert
Advert

Görünmeyen kahraman, Ferit Dağdeviren

Kurulduğu günden bu yana verimli çalışma gösteremeyen ŞUSKİ Van İl Özel İdaresi Genel Sekreteri iken Şanlıurfa’ya genel müdür olarak atanan Ferit Dağdeviren ile canlandı.

Görünmeyen kahraman, Ferit Dağdeviren
Görünmeyen kahraman, Ferit Dağdeviren

İki genel müdür değişikliği yapılan ŞUSKİ’de çalışmaların ardı arkası kesilmeyerek görünmeyen kahraman oldu. 2014’te Şanlıurfa’da göreve başlayan Dağdeviren, ŞUSKİ’yi canlandırarak ondan önce gelen genel müdürlerin eksiklerini giderdi.

Dağdeviren ŞUSKİ’yi hareketlendirdi. Borcu olduğu ve birçok çalışmanın yarıda kaldığı ŞUSKİ, artık gelirleriyle güçleniyor. Enerji tasarrufuyla yapılan çalışmalar gelirin ve hizmetin artmasını sağlıyor. Kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de çalışmalar dur durak bilmiyor.

Viraşehir, Bozova, Suruç, Harran ve Birecik ilçelerinde yaşanan Kanalizasyon ve içme suyu problemleri çözülerek incelemeler devam ettiriliyor.

İçme suyu ve kanalizasyon sorunlarına kalıcı çözümler arayan ŞUSKİ çözülen sorunlarla vatandaşın takdirini topluyor. Dağdeviren ŞUSKİ’de göreve başladığı günden bu güne birçok bölümde araç, yakıt, elektrik tüketiminde kompanzasyon panolarını düzenli devreye alarak yalnız elektrikte 2.217.312,08 TL Şanlıurfa belediyesine kazandırarak israfın önüne geçti.

Kaynak : urfanatik 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler