Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Görünmeyen kahraman, Ferit Dağdeviren

Görünmeyen kahraman, Ferit Dağdeviren

Kurulduğu günden bu yana verimli çalışma gösteremeyen ŞUSKİ Van İl Özel İdaresi Genel Sekreteri iken Şanlıurfa’ya genel müdür olarak atanan Ferit Dağdeviren ile canlandı.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2015 Cuma 09:21
Görünmeyen kahraman, Ferit Dağdeviren

İki genel müdür değişikliği yapılan ŞUSKİ’de çalışmaların ardı arkası kesilmeyerek görünmeyen kahraman oldu. 2014’te Şanlıurfa’da göreve başlayan Dağdeviren, ŞUSKİ’yi canlandırarak ondan önce gelen genel müdürlerin eksiklerini giderdi.

Dağdeviren ŞUSKİ’yi hareketlendirdi. Borcu olduğu ve birçok çalışmanın yarıda kaldığı ŞUSKİ, artık gelirleriyle güçleniyor. Enerji tasarrufuyla yapılan çalışmalar gelirin ve hizmetin artmasını sağlıyor. Kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de çalışmalar dur durak bilmiyor.

Viraşehir, Bozova, Suruç, Harran ve Birecik ilçelerinde yaşanan Kanalizasyon ve içme suyu problemleri çözülerek incelemeler devam ettiriliyor.

İçme suyu ve kanalizasyon sorunlarına kalıcı çözümler arayan ŞUSKİ çözülen sorunlarla vatandaşın takdirini topluyor. Dağdeviren ŞUSKİ’de göreve başladığı günden bu güne birçok bölümde araç, yakıt, elektrik tüketiminde kompanzasyon panolarını düzenli devreye alarak yalnız elektrikte 2.217.312,08 TL Şanlıurfa belediyesine kazandırarak israfın önüne geçti.

Kaynak : urfanatik 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com