Advert
Advert
Advert

Gönüllüler Şanlıurfa’ya damladılar

Şanlıurfa’da hayata geçirilen 'Damla Projesi' kapsamında hiçbir maddi karşılık beklemeden Şanlıurfa’ya gelen gönüllü gençlerin 4 gün boyunca düzenlenecek olan çeşitli etkinliklere katılacaklar.

Gönüllüler Şanlıurfa’ya damladılar
Gönüllüler Şanlıurfa’ya damladılar adminGençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Damla Projesi kapsamında Şanlıurfa’ya gelen yerli ve yabancı Üniversite öğrencilerinden oluşan 25 genç, gönüllülük esasına göre 4 gün boyunca düzenlenecek olan çeşitli etkinliklere katılacak. 
Aile, kurum, yetimhane, huzurevi ve engelli dernekleri gibi çeşitli yerlere ziyaretlerde bulunan katılımcı gençler, yatılı ilköğretim bölge okulu etkinliklerine katılıyor, çevre ve mezarlık temizliği yapıyor ayrıca proje ile gençler, gittikleri şehrin kültürünü ve yöre halkını yakından tanıma fırsatı buluyor.
“SOLAN YÜZLER GÖNÜLLÜ GENÇLERLE GÜLÜYOR”
Hiçbir maddi karşılık beklemeden Şanlıurfa’ya gelen gönüllü gençlerin yapacağı etkinliklerle solan yüzlerin güleceğini belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, gönüllü gençlere teşekkür etti.
Her gencin mutlaka gönüllü olması gerektiğini vurgulayan İl Müdürü Keşküş, “Her genç mutlaka bir projede gönüllü olarak çalışmalı solan yüzleri güldürmeli diye düşünüyorum. Gençlik Merkezi liderlerimizin eşlik ettiği Damla Projesi Şanlıurfa’da ilgi görüyor. Gönüllü gençlerimiz bir hafta burada çeşitli etkinlikler düzenleyecek projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Damla Projesi şanlıurfa başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle