Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Göçerler Paneline Damgasını Vurdu

Göçerler Paneline Damgasını Vurdu

Göçerler sorunu için Şanlıurfa Şair Nabi Kültür Merkezinde düzenlenen panelde Göçer Temsilcisi Eyüp AĞAN'ın sözleri damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2015 Salı 18:46
Göçerler Paneline Damgasını Vurdu

Bugün Şanlıurfa Şair Nabi Kültür Merkezinde "Karacadağ Göçer Sorunlarında Gelinen Nokta" adıyla göçerlerin sorunlarınun konuşulduğu bir panel düzenlendi.

Oturumun Başkanlığını Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Prof. Dr. Mehmet Ali ÇULLU'nun yaptığı, Çevre ve Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Gen. Md. Yrd. İbrahim ÜNVER, Çevre ve Yapı İşleri Genel Müdürlüğü İskan Dairesi Bşk., Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesinden üretim görevlisi Doç. Dr. Şükrü GÜRLER ve Güneydoğum Derneğinden Nihat Eri'nin konuşmacı olarak katıldığı panelde söz alan Göçer Temsilcisi Eyüp AĞAN'ın, "Hani yerel yetkililer, hani Belediye Başkanları, Hani bu şehrin valisi? biz kilometrelerece öteden gelip burada kendimiz söyliyor, kendimiz dinliyoruz. bunun için sorunlarımız da çözülmüyor" şekilndeki sözleri panele damgasını vurdu.

Haber:Mustafa Akkuş www.balikligol.com

YORUMLAR
  • yorum2015-03-06 14:00:10Halil İbrahim Talu

    Genel Müdür Yardımcısı ve Daire Başkanı misafirlerin konuşmasından hiç bahsetmemişsiniz çok ayıp olmuş.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com