Advert
Advert
Advert

DOMUZ GRİBİ AŞISIYLA İLGİLİ İNANILMAZ İDDİA!

Geçtiğimiz yıllarda ölen Finlandiya’lı eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde’denin domuz gribi hakkında çok çarpıcı açıklamaları ortaya çıktı. Aşıların griplerden daha tehlikeli olduğunu belirten Kilde “Dünya nüfusunun üçte ikisini öldürmek istiyorlar" dedi

DOMUZ GRİBİ AŞISIYLA İLGİLİ İNANILMAZ İDDİA!
DOMUZ GRİBİ AŞISIYLA İLGİLİ İNANILMAZ İDDİA!

Finlandiya’da Lapland bölgesinin eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde’de domuz gribi ile ilgili olarak hakkında çok önemli bir iddiayı ortaya koydu. Domuz gribi aşısının bir aldatmaca olduğunu söyleyen Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor, bu nedenle önce küçük çocuklara ve hamile kadınlara uygulanması öneriliyor” dedi. Bu düşüncenin eski ABD Başkanlarından Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Bilderberg toplantısında bu kararın alındığını belirtti.

Dr. Kilde, bir televizyona yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.

Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu yönünde beyanda bulunması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” açıklamasında bulundu.

Finlandiya hükümetinin sınıflandırmayı kabul etmediğini ve aşının zorunluluğunu kaldırmak için, hastalığın derecesini normal olarak gösterdiğini ifade eden Kilde sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi etkilerinin olacağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?”

Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi ileride bundan dolayı doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için şimdiden önlemini aldı ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi.

Akit

Finlandiya eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde Henry Kissinger
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GİZEMLİ YABANCI     2016-01-18 http://www.siyasetmektebi.com/domuz-mu-tehlikeli-yoksa-gribi-mi.html
GİZEMLİ YABANCI     2016-01-18 DOMUZ MU TEHLİKELİ YOKSA GRİBİ Mİ?(1) Müstemleke ülkelerde çiftliklerden önce meclislerde peyda olan ve hükmettikleri toprakları işledikleri pisliklerle ve geride bıraktıkları necasetle “ahıra” çeviren domuzların iki ayak üzerinde yürüyenlerinin saldıkları hastalık sayısı, fıtratlarına uygun yaşayan domuzların yaydıklarından çok daha fazla olduğu gibi çok daha tehlikeli de olmuştur her daim. Çünkü haram lokmaları ardı ardına midelerine indirip midelerinde fesada sebep olan ve oluşan bu fesad tenyalarını buldukları uygun ortamlarda halka da bulaştıran “konuşan” domuzların toplum üzerindeki tahribatı, üç-beş kişinin ölümünden öte milyonlarca ruhun, fıtratın ve zihnin iğfal edilmesi ile ancak açıklanabilir durumdadır artık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu