Advert
Advert
Advert

Gizli Bir El Bizi, Birbirimize Kırdırmak İstiyor

Kısa bir süre önce kurulan ve yazarımız Mehmet Cengiz’in yönetim kurulu başkanı olduğu Din-Bir-Der’den sert bir kınama mesajı

Gizli Bir El Bizi, Birbirimize Kırdırmak İstiyor
Gizli Bir El Bizi, Birbirimize Kırdırmak İstiyorDin-Bir-Der adına yazılı bir açıklama yapan dernek yönetim kurulu başkanı Mehmet Cengiz:

Ülkemizde uzun zamandan beri gizli bir el bizi, birbirimize kırdırmak istiyor.

Bazı hakların bu yolla kendilerine verileceğini sanıyor. Kim böyle düşünüyorsa yanılıyor. Devlet olmanın gereği birlikten geçer. Devletin taşeron atıcılardan öte, bir şey yapması lazım. Sözde dost görünenlerin düşman olma ihtimali çok yüksek, Şer odaklarının perde arkası Siyonizm’dir. Acılı günlerimizde birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız. Duygularımıza kapılmadan açık yüreklilikle akan sele kapılmamalıyız. Değil bir insanın hayatına son vermek, bir insanın kalbini kırmak, Kâbe’yi yıkmaktan beterdir. Kasten bir insanı öldürmek ise tüm insanlığı öldürmüş gibidir der. Dinimiz. İrtica ile mücadele fedaileri toplumu nereye getirdiklerini iyi görmelidirler. İnsana yapılan her türlü şiddeti kınarken, Hayatını kaybeden askerlerimize, polislerimize, Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabrı cemil niyaz ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle