Advert
Advert
Advert

Girne Amerikan Üniversitesi Urfa'da kendini tanıttı

Girne Amerikan Üniversitesi Urfa'da kendini tanıttı
Girne Amerikan Üniversitesi Urfa'da kendini tanıttı

3 adaya yayılmış ilk ve tek üniversite Girne Amerikan Üniversitesi(GAÜ) Şanlıurfa’da bir tanıtım gecesi düzenledi.  

 

Otel El Ruha’da düzenlenen resepsiyona Girne Amerikan Üniversitesi rektörü Prof. Yıldırım Öner Girne Amerikan Üniversitesi Türkiye Genel Koordinatörü Hüseyin Ata,  GAÜ Şanlıurfa İl Temsilcisi Kaya Kulak, Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, AK arti İl Başkan yardımcısı Mehmet Büyükfırat ve çok sayıda eğitimci katıldı.

 

REKTÖR PROF. YILDIRIM ÖNER; “KIBRIS’TA ÖĞRENCİLER SADECE ÖĞRENİM GÖRÜRLER”

Tanıtım gecesinde kampüs ve eğitim hakkında bilgi veren Girne Amerikan Üniversitesi rektörü Prof. Yıldırım Öner, Uluslararası denkliğe sahip 80′in üzerinde önlisans, lisans, yüksek lisans ile doktora programlarına sahip Girne Amerikan Üniversitesinin İngilizce Hazırlık Okulu ve yaz döneminde açılan farklı yaş gruplarına yönelik dil okulu programlarıyla, yerli ve uluslararası öğrenciler için cazip gelen, sayısız seçenekler sunuyoruz” dedi..

Öğrenci kavgalarına da “Evden Uzak, Kendi Eviniz” sloganı ile aile yuvası tadında bir ortam oluşturduklarını belirten Girne Amerikan Üniversitesi rektörü Prof. Yıldırım Öner; “Bizde hiçbir zaman öğrenci kavgalarına rastlayamazsınız. Çünkü eğitime odaklanıyoruz” dedi.

 

NEDEN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ?

1985 yılında kurulmuş olan Üniversitemiz bu yıl 25. yılını kutlarken, KKTC ve Türkiye’deki ilk özel üniversite olmanın gururunu yaşamaktadır. Tüm dünyada tanınan diploma, yalnızca hazırlık sınıfıyla sınırlı kalmayan, 4 yıl boyunca desteklenen İngilizce dil eğitimi. Uydu bağlantılı modern derslikler, stüdyo ve laboratuarlar. 60 tan fazla farklı ülkeden öğrenci grupları ve çoğu yurt dışı eğitimli zengin öğretim kadrosu. Yurt dışında eğitim ve çift diploma imkânı. GAU Canterbury, İngiltere kampüs’ün de eğitim imkânı. OSYM sınav sonuçlarına göre ve 25. yıla özel indirimlerle 2000 öğrenciye %50, 1000 öğrenciye %100 Burs olanağı sağlayacaktır. GAÜ’ nün en önemli özellikleri; “Her 20 öğrenciye 1 öğretim üyesi oranı ile öğrenci – öğretim elemanı etkileşimi. Son teknolojiye uygun bilgisayar laboratuarları, geniş kapsamlı kütüphane, yoğun sosyal aktiviteler. Her türlü ihtiyaca cevap vermek üzere tasarlanmış batı standartlarında kampus. Öğrencilerimizin, gerek Akademik ve gerekse İdari kadroları ile kendilerini bir aile ortamı ve sıcaklığında hissetmeleridir

 

GAÜ’YE NASIL ULAŞIRSINIZ?

GAÜ Şanlıurfa İl Temsilcisi Kaya Kulak ise iletişim için bilgi verdi. Kulak; “Değerli öğrencilerimiz ve velilerimiz bizleri takip etsinler, internetten GAÜ yazdıkları zaman Üniversitemizle ilgili tüm bilgilere danışmanlık ve fiziki bazda ulaşabilirler. Daha çok bilgi için 0-532-205 77 97 numaralı telefondan ulaşıp birebir bilgi alabilirler dedi...

 

HABERİN FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!..

 

VİDEO

 

 


Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Şanlıurfa’da... balikligol_com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik