Advert
Advert
Advert

Girişimcilere Sertifikalarını Bakan Işık verdi

Haliliye Belediyesi tarafından başlatılan girişimcilik kursunu bitiren kursiyerler, sertifikalarını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’tan aldılar.

Girişimcilere Sertifikalarını Bakan Işık verdi
Girişimcilere Sertifikalarını Bakan Işık verdi

Haliliye Belediyesi’nin, KOSGEB işbirliğiyle başlattığı ve 710 kişiye vermeyi planladığı ‘uygulamalı girişimcilik’ kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını vermek üzere tören düzenlendi. Şair Nabi Konferans Salonu’ndan düzenlenen törene Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un yanı sıra; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile protokol üyeleri ve kursiyerler katıldı.

Sertifika töreninde konuşan Bakan Fikri Işık, Haliliyeli girişimcilerle buluşmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Bakan Işık yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
“Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Bey, benim daha önceden tanıdığım, birlikte çalıştığımız ve çok sevdiğimiz bir arkadaşımız. Girişimcisi olmayan bir ülkenin kalkınması mümkün değil. Bugünkü bu üretim heyecanını da görünce geleceğe çok çok umutla bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Şanlıurfa’nın ve Haliliye’nin girişimcileriyle buluşmak benim için ayrı bir mutluluk. Ben Haliliye Belediye Başkanımız arkadaşım Sayın Fevzi Bey’e çok teşekkür ediyorum. KOSGEB’deki çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sizlere önümüzdeki süreçte başarılar diliyorum.”

Bakan Işık, konuşmasının ardından kursu başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikalarını taktim etti.

Bakan Fikri Işık Haliliye urfa haber şanlıurfa girişimcilik sertifikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler