Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Girişimci Olmak İçin Destek Bekleyenler, İşte Fırsat

Girişimci Olmak İçin Destek Bekleyenler, İşte Fırsat

Teknoloji konusunda özgün fikri olan, proje geliştirme için bilgi ve becerisi olan ancak yeterince destek ve kaynak bulamayan girişimciler artık teknoloji girişimciliğine BiGG GARAJ ile Anadolu`da başlayabilecekler! İlk dönemimizde 11 ilde tanıtım toplantısı, 7 ilde girişimcilik ve iş planı yazma eğitimi düzenledik.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2016 Pazartesi 15:22
Girişimci Olmak İçin Destek Bekleyenler, İşte Fırsat


 BİGG GARAJ’a başvurup söz konusu süreçten geçen 9 girişimcimiz, TÜBİTAK’tan 150,000 TL’lik hibe alarak projesini hayata geçirme fırsatı buldu. TOBB ve TÜBİTAK destekli BiGG GARAJ projesiyle 20 ilde tanıtım toplantıları; 15 ilde de 2 gün süreli eğitimler vererek Anadolu’daki girişimcilik ve yenilikçilik ekosistemini geliştirmeye geliyoruz. Bir yıl içerisinde mezun olabilecek üniversite öğrencisiysen ya da yüksek lisans/doktora öğrencisi veya mezunu isen ve teknolojik tabanlı iş fikrin geceleri seni uyutmuyorsa hemen başvur (http://bigg-garaj.org/basvuru/web/giris.php) BiGG GARAJ’ın sana sunduğu mentörlük, eğitim, ikamet ettiğin ilde çalışma ofisi ve yatırım hizmetlerinden yararlanmak için acele et!
Unutma! BiGG GARAJ; TÜBİTAK 1601 Projesi kapsamında desteklenen ve girişimcileri TÜBİTAK BiGG (http://bigg.tubitak.gov.tr) isimli 150,000 TL hibe desteği almaya hazırlayan bir programdır! (Artık girişimciler doğrudan bu desteğe başvuramamaktadır.)
Şanlıurfa’da 16 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00’da Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Büyük Amfi’de gerçekleştirilecek olan Proje Tanıtım Toplantısına katılım için kayıt yaptırabileceğiniz link: http://bit.ly/bigg-garaj-urfa Her türlü görüş ve sorularınız için aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz; hazal@bigg-garaj.org Proje ile ilgili daha fazla bilgi için web sitemiz: http://bigg-garaj.org/

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ceza yağdırdı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com