Advert
Advert
Advert

Gıdacılar ve Toptancıların yolu yapıldı mı yapılmadı mı?

Gıdacılar ve Toptancılar Dernek Başkanı Kureyşi Çelik, Kasım 2014 tarihinde Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'e yapılan yol için teşekkür ederken şimdi ise aynı yolun yapılmadığından dolayı veryansın etti.

Gıdacılar ve Toptancıların yolu yapıldı mı yapılmadı mı?
Gıdacılar ve Toptancıların yolu yapıldı mı yapılmadı mı?

Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçesi sınırlarında bulunan Akabe mevkindeki Evren Sanayi Sitesi ile bağlantı yolunun yapılması için Büyükşehir Belediyesi Kasım 2014 tarihinde 11 metre genişiliğinde 2 km yol yapmıştı.

 

Söz konusu yol yapımı için Kasım ayında Gıdacılar ve Toptancılar Dernek Başkanı Kureyşi Çelik, "2009’dan beri Gıda ve İmalatçılar Sitesini yapmaya başladık. Burada bir bağlantı yolu eksikliği vardı. 2 bin 100 metrelik 11 Metre genişliğinde yapılan bu yol Gıda ve İmalatçılar Sitesine hayat vermiştir. Çünkü bu yolun yapılmasıyla biraz daha heyecanlandık.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç’e, Genel Sekreter Yardımcısı Emin Özçınar’a ve bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum” demişti.

 

Ancak Başkan Kureyşi Çelik bugün ise, Belediye'nin sözünde durmadığı, yol, çevre düzenlemesi, alt yapı ve elektrik sorunlarından dolayı üretimi durdurma noktasına geldiklerini belirti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Gıda İmalatçılar sitesinde neler oluyor sorusu gündemdeki yerini koruyor.

 

Gıdacılar ve Toptancılar Dernek Başkanı Kureyşi Çelik'in açıklamalarına karşın gözler Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine çevrildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
serdar     2015-04-22 kardeş önceki yol evren sanayi ile site baglantı yoludur. zaten yapılan yol geçiçi bir yoldur. bu zamanda köy yolları sıcak asfatla yapılırken, gıdacılara yapılan yol mucur ve zift tökülerek yapıldı bu sene yagıştan sonra yine yol kalmadı.siz degerli basıncı arkadaşlarım sizde memleketin sorunlarıo için ellinizden geleni yapıyorsunuz. size teşekür eder.haklının yanında durmanızı isteriz.
edesalı     2015-04-22 Bahse geçen yol şu anda yok aytıca sitenin içini söylüyor kureyş başkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü