Advert
Advert
Advert

AYSEL GÖNCÜ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

ŞAnlıurfa Haliliye ilçe Belediye Başkan Yardımcılığına AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı aysel Göngü getirildi. Aysel Göncü Haliliye ilçe belediyesinin ilk kadın belediye başkanı oldu. Haliliye'de şu an Belediye Başkan Yardımcısı olarak Haci Kanduza, Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ da görev yapmaktadır.

AYSEL GÖNCÜ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
AYSEL GÖNCÜ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, düzenlediği basın toplantısında seçim öncesi verdikleri vaat doğrultusunda ilçe belediyelerine kadın başkan yardımcısı atama işlemlerinin tamamlandığı söyledi. Bakan Faruk Çelik, bu doğrultuda Haliliye Belediye Başkan Yardımcılığı görevine, Aysel Göncü’nün atandığını ifade etti.

Bakan Fevzi Demirkol, atamayla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Haliliye Belediye Başkan Yardımcılığı görevine, uzun yıllardır AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığı’nı başarıyla yürütmüş Sayın Aysel Göncü hanımefendiyi bugün itibariyle atamış bulunuyoruz. Geçmişte nasıl beraber hizmet etmişsek, şimdi de Şanlıurfa’ya hep birlikte hizmet etme arzusu ve gayreti içerisinde olacağız. Kadınlarımızın, geçmişte olduğu gibi Milli Mücadele’de, İslam tarihinde olduğu gibi şanlı yerini alacağının müjdesi olarak bu atamayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum.

Başkan Yardımcısı Aysel Göncü ise görevini en iyi yapacağı konusunda söz verdiğini ifade ederek, “Bu güzel görevi bana layık gören siyasi büyüklerime çok teşekkür ediyorum. Sayın Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol beyefendiyle, özellikle onunla çalışacağım için gurur duydum, şeref duydum, onur duydum. En iyi şekilde bu görevi yapacağıma söz veriyorum” diye konuştu.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat da, “Aysel hanıma yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.AYSEL GÖNCÜ ŞAnlıurfa Haliliye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz