Reklamı Geç
Advert
Advert

Gıda İmalatçılarından Fakıbaba'ya Teşekkür

Gıda İmalatçılarından Fakıbaba'ya Teşekkür
Gıda İmalatçılarından Fakıbaba'ya Teşekkür

Şanlıurfa Gıda İmalatçıları Kooperatif Başkanı Kureyş Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

     Gıda İmalatçıları Sitesi’nin kurulmasında fikir öncülüğü yapan ve esnafa büyük destek sağlayan Belediye Başkanı Fakıbaba’ya katkılarından dolayı teşekkür eden Gıda İmalatçıları, Fakıbaba’ya bir de şükran plaketi takdim etti.

    Gıda İmalatçıları Kooperatif Başkanı Kureyş Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Fakıbaba, bu tür projelerde herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.

GIDA İMALATÇILARI SİTESİ

    Şanlıurfa’da merdiven altı üretimin önlenmesi ve gıda üretiminin hijyen şartlarda gerçekleştirilmesi amacıyla yapımına başlanılan Gıda İmalatçıları Sitesinin 1. etap çalışmaları tamamlandı.

   Yolları yapılan, elektrik ve su tesisatları çekilen sitede mülkiyet sorunlarının da ortadan kaldırılması esnafın yüzünü güldürdü. Şuana kadar 19 fabrikanın inşaat çalışmaları ve makine montajları tamamlanırken birçok fabrika üretime hazır hale getirildi.

   Gıda İmalatçıları Sitesi tamamlandığında 130 gıda imalathanesi faaliyete girmiş olacak.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Şanlıurfa’da  Kütüphaneler Haftası Başladı
Şanlıurfa’da Kütüphaneler Haftası Başladı