Advert
Advert
Advert

Genel Sekreter Barcın istifa etti

Mardin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tunga Barcın, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Genel Sekreter Barcın istifa etti
Genel Sekreter Barcın istifa etti

Mardin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tunga Barcın, yürüttüğüm Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevinden kendi isteğimle ayrıldığını açıkladı.

Barcın gazetecilere gönderdiği veda mektubunda, 23 Mart 2015 tarihinde Mardin Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne atandığını hatırlatarak “Göreve başladığım günden itibaren çalışma arkadaşlarımla birlikte Mardin halkına hizmet için büyük bir aşk ve şevkle çalıştık.” dedi.

Barcın, “Bu süreçte 300 yataklı Mardin Devlet Hastanesi ve 150 yataklı Nusaybin Devlet Hastanesini yeni hizmet binalarına taşıdık. Aynı zamanda büyük bir umut ve heyecanla beklenen, koroner anjio merkezini Mardin devlet hastanesinde kurduk ve hastalarımızın tedavisini yeni Mardin devlet hastanesinde yapmaya başladık. Yine bu süreçte, diğer hastanelerimizde halkımızın daha nitelikli hizmet almaları için tıbbi cihaz ve fiziki alanlarda iyileştirmeler yaptık. Atandığım bu kutsal görevi her zaman büyük bir onur ve şeref ile yürüttüm. Hiç bir zaman yanlış bir eylem ve düşüncenin içerisinde yer almadım. Yürüttüğüm Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevimden kendi isteğimle ayrılıyorum.” dedi. (M. Salih Keskin – İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu