Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Genel Müdürü Becel, Harran ve Suruç Çadırkenti ziyaret etti

Genel Müdürü Becel, Harran ve Suruç Çadırkenti ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü İnci Sezer Becel, Suruç Çadırkent ve Harran Konteynerkenti ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2016 Salı 11:45
Genel Müdürü Becel, Harran ve Suruç Çadırkenti ziyaret etti


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü İnci Sezer Becel, Suruç Çadırkent ve Harran Konteynerkenti ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü İnci Sezer Becel, Suruç çadır kenti ve Harran konteynerkenti ziyaret etti.
Genel Müdür Becel’e, Göç, Afet ve Acil Durumlarda Psikososyal Destek Daire Başkanı Durmuş Ali Daldallı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Daire Başkanı Rahime Beder Şen, Harran Kaymakamı Temel Ayca, Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmet Zorlu eşlik etti.
Konteynerkent ve çadırkenti ziyaret edip oradaki Suriyeli mültecilerle tek tek ilgili sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi aldı. Oradan da Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne geçerek, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürleri İle bir toplantı gerçekleştirdi.
Toplantıda, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, yaklaşık 5 yıldır Suriye’de devam eden iç savaştan dolayı ülkelerini terk ederek ülkemize gelen Suriyeli mültecilere yönelik yapılan çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Yapılan sunumun ardından Genel Müdür Becel, alanda çalışan meslek elemanlarıyla sohbet ederek karşılaşan sorunlar hakkında bilgi aldı.
Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü İnci Sezer Becel, 5 yıldır ülkelerini terk ederek ülkemize gelen Suriyeli mültecilere yönelik yapılan çalışmaların takdire şayan olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com