Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem GENÇLİK SPOR'UN MÜDÜRÜ ERTUĞRUL YILDIZ İSTİFA ETTİ

GENÇLİK SPOR'UN MÜDÜRÜ ERTUĞRUL YILDIZ İSTİFA ETTİ

2011 yılında Şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü Görevine atanan Ertuğrul Yıldız görev süresince birbirinden başarılı projelere imza attı.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2015 Cuma 16:45
GENÇLİK SPOR'UN MÜDÜRÜ ERTUĞRUL YILDIZ İSTİFA ETTİ


Yıldız 4 yılda 8 Türkiye şampiyonası 16 bölge şampiyonası ve 6 uluslararası şampiyonası organizasyonunu Şanlıurfa'da başarılı bir şekilde oluşmasını sağladı.
Tesisleşmede bağlamında Şanlıurfa’yı Türkiye'de ilk üç’e girmesinin de en önemli katkıyı Ertuğrul Yıldız yaptı bütün ilçelerimizde tesisler tamamlanmış durumda. Lisanslı sporcu sayısında patlama oldu Ertuğrul Yıldız'ın göreve başlamasıyla beraber bir ivme kazanan Şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü Lisanslı sporcu sayısında istatistikleri ve Rekorları alt üst ederek 2011 yılından bin civarındayken bugüne kadar devam eden süreçte Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün faal Sporcu sayısı 7500’ü bulmuş durumda. Milli sporcu sayısında’100/1000 artış Şanlıurfa’da göreve gelmesiyle birlikte ivme kazanan Şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü Ertuğrul Yıldız'ın Pro aktif yapısı çalışkanlığı ve kendi memleketine hizmet arzusunun pozitif katkıları milli sporcularımızın Çığ gibi büyümesinde ve artmasında çok önemli destekleyici unsur oldu 2011 yılında milli sporcu sayısı sadece 6 iken 2015 yılında 60 bulmuş durumda.
Spor camiası üzgün Şanlıurfa'nın bütün amatör spor kulüp Başkanları spor il temsilcileri ve spor camiasının önde gelen isimleri Ertuğrul Yıldız'ın istifa etmesinden dolayı çok üzgün olduklarını ve böylesine başarılı olan bir hemşerimizin ikna edilip tekrar göreve döndürülmesinin Altını çizerek, özellikle milletvekillerinin derhal devreye girerek böylesine Şanlıurfa’mıza hizmet eden kendi değerlerimize gerekli önemin ve değerin verilmesini istediler

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Düğün magandaları bu kez damadı vurdu, damat öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com