Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Gençlik Kolları Anayasa Değişikliğini Kutladılar

Gençlik Kolları Anayasa Değişikliğini Kutladılar

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2010 Perşembe 13:05
Gençlik Kolları Anayasa Değişikliğini Kutladılar

AK Parti Gençlik Kolları Anayasa Değişikliğini Kutladılar

Anayasa değişikliği halk oylaması Türkiye geneli yüzde 58 evet yüzde 42 hayır ile kabul edildi. Şanlıurfa’da ise yüzde 95 evetle rekor kırdı.

Bu sonuca Tüm Şanlıurfalıların teveccühü ile ulaşılırken, Başbakan Erdoğan’ın yürüttüğü “Evet” çalışmalarının Urfa ayağını oluşturan AK Parti teşkilatı çıkan sonuca seviniyor.

AK Parti Gençlik Kolları çıkan sonucu kutladı. Haşimiye bölgesinde akşam bir kafede buluşan gençler sıra gecesi ekibinin çaldığı Şanlıurfa Kurtuluş türküleriyle yeni anayasa değişikliğini kutladılar.

Geceye katılan AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür, yenilen yemeğin ardından gençlere teşekkür etti. Düşünür; “Referandum sürecinde olsun Başbakanımızın 6 Eylül’de Topçu Meydanında düzenlediği mitingde olsun gençlerimiz çok iyi iş çıkardılar. Siyasete yeni girmelerine ve yeni teşkilatlanmalarına rağmen büyük iş başardılar. Bu anlamda gençlerimizi kutluyorum” dedi.

Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ ise; “Biz bu geceyi düzenleyerek hem birlik beraberlik içinde olmak hem de başarılı bir şekilde geçtiğimiz referandum sürecini değerlendireceğiz.

Yönetimimizi devraldıktan hemen sonra zorlu referandum süreciyle karşı karşıya kalmamıza rağmen gece gündüze, Ramazan ayı demeden, Gerek Miting alanının düzenlenmesi gerekse referandum sürecinde yapılması gereken tüm çalışmaları yılmadan yorulmadan çalıştık. Bu anlamda yönetim kurulundaki ve gönüllülerimizi kutluyorum.

Bizlere güvenerek bize bu görevi layık görenleri de mahcup etmedik.

Bizlere güvenip bizi bu göreve layık gören partimize ve bize inanan güvenen desteklerini esirgeyemeyen ve referandum günü verdikleri oylarla Türkiye’de rekor kıran iller arasında yer alan, bizi gururlandıran Şanlıurfa halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Değerlendirmenin ardından bir televizyon programı için ayrılan İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür, gençlerle gurur duyduğunu ifade etti. Gece, sohbet, değerlendirme ve sıra geceleri eşliğinde devam etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com