Advert
Advert
Advert

Gençlerin Yüzü Gülecek

“Yüz Güler Yüz” projesi kapsamında Şanlıurfa”dan Konya’ya gidecek olan gençler Şanlıurfa GAP Hava limanından davul zurnayla Ankara'ya uğurlandılar.

Gençlerin Yüzü Gülecek
Gençlerin Yüzü Gülecek

Düzenlenen etkinliğe Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp ile geziye katılan gençlerin velileri katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız burada yapmış olduğu açıklamada, bakanlıklarının yapmış olduğu proje kapsamında sadece Doğu ve Güneydoğu illerinden gençlerin katıldığını ifade ederek, ‘ ‘ “Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Yüz Güler Yüz” projesi kapsamında ilimizden 50 kız ve 50 erkek olmak üzere toplam 100 gencimiz Konya gezisine katılacaktır. Geziye katılacak olan gençler uçakla Ankara’ya, Ankara’dan Konya iline de hızlı tren ile gidip, aynı şekilde de geri döneceklerdir” dedi.

Yıldız, seyahat günlerini de açıklayarak, “Projenin amaçlarından birinin de gençlerin uçak ve hızlı tren ile seyahat etmeleridir. Gezi toplam 4 gün sürecektir. Ayrıca bu geziye katılan gençlerimiz çok şanslılar. Çünkü geziye katılmak için yüzlerce gencin sırada beklemişlerdir. Bu nedenle seçilen gençlerimizi geziyi  iyi şekilde değerlendirmeleri gerekir” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu