Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık 'Gençlerimizi uyuşturucudan sporla kurtaracağız'

'Gençlerimizi uyuşturucudan sporla kurtaracağız'

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Diyarbakır İl Başkanlığına atanan Yasin Yavuz, gençleri uyuşturucu bağımlılığından sporla kurtaracaklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 6 Eylül 2015 Pazar 19:21
'Gençlerimizi uyuşturucudan sporla kurtaracağız'

Merkezi Ankara’da bulunan Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu, Diyarbakır il başkanlığına işadamı Yasin Yavuz’u atadı.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Diyarbakır İl Başkanlığı bürosunda açıklama yapan Yavuz, Diyarbakırlı gençlere faydalı olmak adına bu görevi kabul ettiğini söyledi.

Gençleri, toplumun yarası haline gelen uyuşturucu bağımlılığından sportif faaliyetleri teşvik ederek kurtaracaklarını belirten Yavuz, yapacakları ilk faaliyetin uyuşturucu ile mücadele kapsamında etkinlikler ve seminerler düzenlemek olduğunu dile getirdi.

“Amacımız, gençlerimizi spora yönlendirmek, sportif faaliyetler yapmaktır.” diyen Yavuz,  “Diyarbakırlı gençlerimize faydalı olmak için bu görevi kabul ettim. İlk yapacağım faaliyet, özellikle kanayan yara haline gelen uyuşturucu ile mücadele kapsamında etkinlikler düzenlemek ve seminer çalışmaları yapmak.” ifadelerini kullandı.   

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com