Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gençlerden Kürt açılımına tam destek

Gençlerden Kürt açılımına tam destek

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2010 Pazar 22:07
Gençlerden Kürt açılımına tam destek

Türkiye Gençlik Konfederasyonu İstanbul İl Başkan Yardımcısı Polat Arslan, hükümetin kürt açılımına tam destek verdiklerini söyledi. Arslan, Türkiyenin bir bütün olduğunu,kimsenin bu bütünlüğü bölemiyeceklerinin altını çizdi.

Türkiye Gençlik Konfederasyonu İstanbul İl Başkan Yardımcısı Polat Arslan, hükümetin kürt açılımına en büyük desteği gençlerin verdiğinin altını çizerek şunları söyledi; Hükümetimiz kürt açılımı ile adeta unutulan Güneydoğuyu hatırlamış oldu. Hizmet noktasında,eğitim noktasında her zaman gözardı edilen Güneydoğu AK Parti Hükümeti ile hatırlandı. Kürt açılımı ile bölgeye huzur ve barış geldi. Ben bir doğu kökenli biri olarak bu açılıma canı gönülden destek veriyorum. Biz gençler olarak da açılıma en büyük desteği vermiş durumdayız şeklinde konuştu.

 

Başta bölgesel ayrımlar olmak üzere tüm ayrımcılıklara karşı olduklarını belirten Türkiye Gençlik Konfederasyonu İstanbul İl Başkan Yardımcısı Polat Arslan,kimsenin kimseden bir üstünlüğünün olmadığını belirtti. Gençlerin her geçen gün daha iyi koşullar da eğitim almak istediğin de altını çizen Arslan,özellikle Güneydoğudaki üniversitelerin artmasının olumlu olacağını söyledi. Eğitimin bir ülkenin geleceği için çok önemli olduğunu dile getiren TGK İstanbul İl Başkan Yardımcısı,Konfederasyon olarak eğitim projelerine büyük destek verdiklerini açıkladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com