Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Gençler Fidan Diktiler

Gençler Fidan Diktiler

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezi Yeşil Bir Çevre, Yeşil Bir Şanlıurfa için Ormanlar Fidana Dönmeli Yurdumda adlı faaliyetini Gençlik ve Spor Bakanlığı Genç Gönüllüler Projesi kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan Abdullatif Camiinin çevre bakım ve ağaçlandırma faaliyetini kendi üyeleri, gençleri ve camii cemaati birlikte gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2016 Çarşamba 08:46
Gençler Fidan DiktilerProjeye Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan AÇIK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat ÖNEN, Şanlıurfa Gençlik Merkezleri Koordinatörü İbrahim Halil ALP, İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR, Gençlik Merkezleri liderleri, personelleri, üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat ÖNEN; Gençlik Merkezleri yaptığı faaliyetlerle gençleri bilinçlendiriyor, zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor. Bugünde ağaç ekimi ve çevre düzenlemesi ile güzel bir etkinliğe imza atmış bulunmaktalar. Emeği geçen Gençlik Merkezi yetkilileri ve İl Müftülüğüne teşekkür ediyorum.
Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan AÇIK; Gençlik Merkezlerinde yapılan çalışmaları önemsediklerini, gençlerin her zaman yanlarında olduklarını çocuklarımıza çevre bilincini, ağaç sevgisini kazandırmak adına yapılan faaliyetlerin devam etmesi temennisinde bulundu.
İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR ise; Sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanında bir takım seminerler yaptıklarını ancak bugün gençlerimize sosyal sorumluluk gereği Genç Gönüllüler Projesi kapsamında bir farkındalık oluşturmak istedik. Madde bağımlısı ve özel gençlerinde aramızda olduğu ve katıldıkları bu faaliyetin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com