Advert
Advert
Advert

Gençler Fidan Dikti

Yenişehir Gençlik Merkezi Hava alanında fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.

Gençler Fidan Dikti
Gençler Fidan Dikti

 Şanlıurfa Gençlik Hizmetlerine ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi etkinliklerini aralıksız sürdürüyor.
Yaptığı etkinlik ve faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Yenişehir Gençlik merkezi,  Şanlıurfa GAP Hava alanına fidan dikti.
Hava alanı Müdürlüğü’ nce  “ Seninde bir ağacın olsun”  kampanyasına katılan YGM, üyeleri ve çalışanlarıyla birlikte Hava alanında ağaçlandırma çalışmalarına katılarak fidan dikti. Fidan dikiminde gençlerin taşıdığı ormana ve yeşile yönelik dövizler dikkat çekti.Ardından gençler bu güzel günü halaylar çekerek kutladılar.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ “    Ülkemizin oksijen deposu olan Ormanlarımızı korumak, geliştirmek ve sevmek birinci vazifemiz. Bu yüzden gençlerimizle bu etkinliğe severek katıldık. Onlarında dikili bir ağacı olsun istedik.Gençlere ağaç sevgisi aşılamak ve onlara yeşilin önemini anlatmak ve öğretmek her insanın görevi olmalıdır.” Dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü V.Murat ÖNEN ise:” Gençlik Merkezlerimiz  yaptığı etkinliklere  bir güzelini daha eklemiş oldular.Ormanlarımızı korumak ve  çoğaltmak geleceğimiz açısından da çok önemli. Bu etkinlikle gençlerimizin bu konuya duyarlı olmaları hedeflendi, güzel de oldu”. Diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır