Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Gençler Çevreye Duyarlı!

Gençler Çevreye Duyarlı!

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Yenişehir Gençlik Merkezi gençlere yönelik yeni bir çalışmaya daha imza atarak, onları çevreye karşı daha duyarlı bireyler olması için yaptığı etkinliklere bir yenisini ekledi

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2014 Cuma 13:33
Gençler Çevreye Duyarlı!


YGM üyesi gençler Bu hafta da Veysel Karani Mahallesinde bulunan  park ağaçlarının  köklerini boyayarak ağaçları hem  zararlılardan korumak hem de  çevreye de güzel bir görünüm kazandırmak için ağaçlar kireçle boyandı.
İlkbaharın yaklaşması ile birlikte  halkımızın parkları daha sıklıkla kullanacağı göz önüne alınarak, ağaçların, dolayısıyla parkın daha güzel görünmesi amacıyla yapılan bu etkinlikte görev alan gençler,  yaptığı işten zevk alarak çalıştılar.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ : ”Yaptığımız bütün etkinliklerde esas amacımız gönüllü üyelerimizi yaptığımız çalışmalara dâhil etmektir. Bu amaçla gençlerin hayata bakış açısını güzelleştirmek. Ufak çaplı da olsa hayata dokunmalarını sağlamak  üzere zaman zaman yaptığımız bu tür etkinliklerde onlarla beraber oluyoruz. Bu gün de Park ağaçlarını boyayarak güzel bir iş yapmalarına vesile olduk ”diye konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ da:”Bu tür aktiviteler gençlerin topluma faydalı bireyler olması açısından önemli. Toplumumuzda ağaç sevgisi ve çevre bilincini bu tür etkinliklerle yerleştirmeye çalışan Yenişehir Gençlik Merkezi güzel düşünmüş, tebrik ediyorum.  ”dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Taha Ün, Urfa’da Gençlerle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com