Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Genç İlahiyat Şanlıurfa’da‏ Din Ve Büyüyü işledi

Genç İlahiyat Şanlıurfa’da‏ Din Ve Büyüyü işledi

TRT Diyanet Tv'de Mustafa Cihat’ın Yaptığı Genç İlahiyat Programının "Din Ve Büyü" Konusunun İşlendiği Bölümünün Çekimleri Şanlıurfa Harran Üniversitesinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2015 Pazar 10:16
Genç İlahiyat Şanlıurfa’da‏ Din Ve Büyüyü işledi

Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Büyük Amfisinde Konferans Salonu'nda Gerçekleştirilen Programa;  Harran Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Ramazan Tasaltın İl Müftüsü İhsan Açık, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet Akdemir, İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, Öğretim Üyeleri, ve Öğrenciler Katıldı.


Uludağ Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Cagfer  Karadaş’ın  Katılımlarıyla Gerçekleştirilen Programda; "Din Ve Büyü " Konusu İşlenerek Çok Yönlü Olarak Ele Alındı. Sokak Röportajlarının Da Yer Verildiği Programda Prof. Dr. Cagfer  Karadaş, Öğrencilerin Sorularını Cevaplandırdı.


Program Sonunda Mustafa Cihad’ın   Konseriyle Öğrenciler Çok Güzel Anlar Yaşadılar. Diyanet Tv Genç İlahiyat Program Yapımcısı Abdullah Sevinçkan   Mustafa Cihat’la Yaptığı   Düet’le  Öğrencilerin  Dikkatlarını Çekerek İlgi Topladı. Program Sonunda Bir Teşekkür Konuşması Yapan Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık Diyanet Tv’nin Bu Tarz Programlarla Çok Önemli Bir Boşluğun Doldurduğunu Ve Bu Tarz Programların Sayının Artmasının Önemli Olduğunu Vurguladı. Müftü Açık Diyanet Tv Ekibine Ve Emeği Geçenlere Teşekkür Etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yüksek Seçim Kurulu gümrük kapıları listesini çıkardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com