Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Genç Girişimciler İstişare Toplantısı’nda Buluştu

Genç Girişimciler İstişare Toplantısı’nda Buluştu

TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu (GGK), Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar’ın katılımıyla 2. İstişare Toplantısını gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2013 Pazar 16:04
Genç Girişimciler İstişare Toplantısı’nda Buluştu


Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar’ın yanı sıra, TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Barut ve kurul üyeleri, ŞUTSO Başkanvekili İ.Halil Peltek, ŞUTSO Başkan Yardımcısı İbrahim Uludağ, ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Akkaya, Murat İmamoğlu, Mithat Arhan, Cumali Güneş, ŞUTSO Meclis Üyesi Vedat Polat, TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ile davetliler katıldı.
TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Barut açılış konuşmasında, Genç Girişmciler Kurulu’nun 7 aylık çalışmalarını ve faaliyetlerini anlattığı bir sunum gerçekletirdi. Mahmut Barut sunumunda “Genç Girişimciler İcra Kurulu’nun seçimini gerçekleştirdikten sonra, kurulu üyelerimizle birlikte 2 yıllık bir plan oluşturduk. Bu plan çerçevesinde tarım, turizm, eğitim, iletişim ve tanıtım ile sanayi ve dış ticaret komisyonlarını kurduk. Bu komisyonlarımızla birlikte kamu kurum ve kuruşlarının müdürlerini, STK Başkanlarımızı ziyaret ederek hedeflerimiz için yol haritamızı oluşturduk. Sanal ortamda, yerel medyada gerçekleştirdiğimiz programlarla faaliyetlerimiz hakkında kamuoyu’nu bilgilendirdik. Amacımızı ilimizi daha da kalkındırmak ve ilimizdeki girişimci sayısını arttırmak olarak belirledik. Bu minvalde çalışimalarımız hızla devam ediyor” dedi.
Ardından ŞUTSO Başkanvekili İ.Halil Peltek, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat birer konuşma gerçekleştirdi. İlimizin mevcut durumu ve çözüm önerilerinin konuşulduğu istişare toplantısının ardından Şanlıurfa Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Barut, Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar’a günün anısına hediye takdim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ceza yağdırdı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com