Advert
Advert
Advert

Genç Birlik Vakfı Başkanı Avcı görevi bıraktı

Şanlıurfa’da 4 yıldır Genç Birlik Şanlıurfa Kurucu Başkanlığı görevini yürüten Ümit Avcı erdemli bir davranışta bulunarak gençlerin önünü açmak için Genç Birlik Şanlıurfa İl Başkanlığından ayrıldığını açıkladı.

Genç Birlik Vakfı Başkanı Avcı görevi bıraktı
Genç Birlik Vakfı Başkanı Avcı görevi bıraktı admin
Ümit Avcı: "2013 yılından beri, Birlik Vakfı Genel Merkezimizin ve sizlerin de büyük desteğiyle, bulunduğum Genç Birlik Şanlıurfa Kurucu il Başkanlığı görevini, bırakma ve siz değerli gönüldaşlarıma iade etme zamanı geldiğini düşünüyor ve şahsıma gösterdiğiniz teveccüh  ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.Vakfımızda çalıştığım sürenin hem kariyerim, hem de kişisel ve profesyonel gelişimim açısından çok faydalı ve verimli olduğunu belirterek teşekkürlerimi iletiyorum. Çalıştığım süre içinde ben de Vakıfta olumlu katkılarda bulunmayı başardığımı umuyorum.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
Ülkemize ve Ülkemizin en genç nüfusuna sahip olan kadim şehrimiz Şanlıurfa'ya hizmet yolunda; geleceğimizin teminatı olan Urfa gençliğinin dinamik enerjisini ve bu enerjiyi fark eden  Kamu kurumları, Üniversite, STK'lar ve Kanaat önderlerimizin desteğini her zaman yanımda gördüm. Hepsine tek tek şükranlarımı iletiyorum.Beraber hizmet ettiğim dava arkadaşlarıma eşit yakınlıkta durmayı, birini diğerinden ayrı tutmayan yaklaşımda bulunmayı, iletilen soruna en az kendi sorunum kadar özverili yaklaşmayı , aynı zamanda usule dikkat ederek yanlışa yanlış doğruya doğru demeyi kendime ilke edindiğim bu süre içerisinde benimle birlikte çalışan tüm arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.
SADECE BAŞKANLIĞI BIRAKIYORUM
Sadece Başkanlık görevini bırakıyorum. Memleketimizin bekası ve ulvi hedefleri doğrultusunda özverili yaklaşımım ve hassasiyetim devam edecek olup sizlerden helallik istiyorum. Hakkınızı helal ediniz.Genç Birlik Başkanlığı ve diğer organlarda görev alacak arkadaşlara başarılar diliyorum" dedi. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı