Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Genç Birlik Adanmış Hayat Akif İnan'ı öğreniyor

Genç Birlik Adanmış Hayat Akif İnan'ı öğreniyor

"ADANMIŞ HAYAT M AKİF İNAN" ŞANLIURFA GENÇ BİRLİK'TE ANILDI Genç Birlik Şanlıurfa Şubesi "Adanmış Hayat M. Akif İnan" kitabının yazarı Mehmet Sarmış'ı gençlerle buluşturdu.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2016 Pazartesi 13:03
Genç Birlik Adanmış Hayat Akif İnan'ı öğreniyor

" Şair, yazar, gazeteci, eğitimci, sendikacı, sanat, fikir ve eylem adamı Mehmet Akif İnan… Hicret Şairi Mehmet Akif İnan, Kudüs Şairi Mehmet Akif İnan… Ağabey Mehmet Akif İnan… Derviş Mehmet Akif İnan ve Urfalı M Akif İnan Genç Birlik te konuşuldu.

Genç Birlik Şanlıurfa Şubesi bu haftaki programını M.Akif İNAN'ı anlamak üzere "Adanmış Hayat M. Akif İnan" kitabının yazarı Eğitimci-Yazar Mehmet Sarmış'ı gençlerle buluşturdu.

Şanlıurfa Genç Birlik üyeleri ve misafirleri daha önce okudukları "Adanmış Hayat M.Akif İnan"

kitabının yazarı Mehmet Sarmış ile kitabı ve M.Akif İnan'nın hayatı,davası,mücadelesi ve şiirleri hakkında konuştular.

Mehmet Sarmış'ın Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İle ortak projesi olan "Adanmış Hayat M.Akif İnan" kitabından bahsederek, programa katılanların kitaplarını imzaladı.

Öte yandan program hakkında konuşma yapan Şanlıurfa Genç Birlik Başkanı Ümit Avcı "Bilindiği üzere Genç Birlik Genel Başkanımız Sayın Ahmet ÖZNANECİ tarafından 2016 senesi "KUDÜS DAVA YILI" olarak ilan edilmişti.Bu kapsam da biz KUDÜS'ü anlamak ve anlatabilmek için her haliyle örnek aldığımız, gurur duyduğumuz KUDÜS Şairi M Akif İnan'ı gençlerimize tanıtmak amacıyla Eğitimci-Yazar Mehmet Sarmış beyefendi ile böyle bir program gerçekleştirdik.Programa katılan arkadaşlarımıza ve bizleri kırmayıp buraya kadar gelen Mehmet Sarmış hocamıza teşekkür ederim."

Ayrıca Gençbirlik Şanlıurfa şubesi olarak; Urfa'da edebiyat,fikir,sanat sohbetleriyle gençlik çalışmalarını devam ettireceklerini belirtttiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com