Advert
Advert
Advert

GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediyespor’un alt yapı takımını ziyaret etti.

GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR
GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR

Karaköprü Belediyespor’un alt takımını ziyaret eden Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, takımın son durumu hakkında antrenörlerden bilgi aldı.

Futbolda başarılı olan gençleri alt kadroda eğiterek profesyonel anlamda top koşturan Karaköprü Belediyespor’a oyuncu olarak yetiştirilen sporcular geleceğe hazırlanıyorlar.

Karaköprü Belediyesi Faruk Çelik spor tesisinde Karaköprü Belediyespor’un alt yapı takımının antrenmanını izleyen Başkan Çiftçi, Karaköprü Belediyesi olarak gençlere çok önem verdiklerini belirtti.

Başkan Çiftçi, “İlçemizde yaşayan tüm çocuklarımıza sporun her branşında hizmet veriyoruz. Bugün alt takımımızın antrenmanını izlemek için geldik. Gerçekten çok disiplinli bir şekilde yoğun bir mesai harcanarak gençlerimizin yetenekleri futbol anlamında ortaya çıkıyor” dedi.  

BAŞKAN ÇİFTÇİ, ‘GENÇLERE SAHİP ÇIKIYORUZ’

Karaköprü Belediyesinin gençlere sahip çıktığının altını çizen Başkan Çiftçi, “Karaköprü Belediyesinin yaptığı güzel projelerle gençlere sahip çıktığını görüyoruz. Alt takımımız U 17 liginde oynadığı ilk 4 maçında sahadan galibiyet aldı. Hocalarımız gerçekten çok güzel işler yaptı.  Gerçekten sporla ilgilenen gençlerimizin enerjilerini bu alana sarf etmeleri, beyin olarak, ruh olarak topluma hazır hale getirilmesi önemlidir. Bizde bu noktayı bildiğimizden dolayı gençlerimizle tamamen ilgileniyoruz. Karaköprü gençliğinin emin adımlarla ileriye doğru gidiyor, Emeği geçen tüm arkadaşları bu güzel çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle