Advert
Advert
Advert

Birecik’e Modern Spor Kompleksi Ve Semt Pazarı

Geçtiğimiz ay Akçakale'de spor kompleksi ve semt pazarı temelini atan Büyükşehir Belediyesi rotayı bu kez Birecik'e çevirdi. Başkan Nihat Çiftçi'nin katılımıyla Birecik'te 16 Temmuz Cumartesi günü temel atım töreni düzenlenecek.

Birecik’e Modern Spor Kompleksi Ve Semt Pazarı
Birecik’e Modern Spor Kompleksi Ve Semt PazarıBirecik'te şehirleşmenin her alanında çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, gençleri sportif aktivitelere yönlendirmek için ilçenin Meydan Mahallesi Top Sahasının yer aldığı bölgede spor kompleksi, Karşıyaka Mahallesi Küçük Sanayi Sitesinin karşısındaki alanda ise semt pazarı yapmak için kolları sıvadı.
2 bin 100 metrekarelik bir alan üzerinde futbol ve basketbol sahası olacak şekilde yapılması planlanan spor kompleksinin kısa bir sürede tamamlanarak gençlerin hizmetine sunulması hedefleniyor.
Öte yandan bin 590 metrekarelik bir arazi üzerinde kurulması planlanan semt pazarı, inşaat çalışmalarının tamamlanması ile yeni alan ilçe halkının hizmetine sunulacak.
Projelerin temel atma töreni ise 16 Temmuz 2016 (Cumartesi) tarihinde Küçük Sanayi Sitesinin karşısındaki alanda saat 15.00'de Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin katılımı ile gerçekleştirilecek.
Yapılacak olan semt pazarı ve spor kompleksi temel atma törenine tüm Bireciklileri davet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, projelerin ilçe halkına hayırlı olmasını diledi.
BİR SONRAKİ DURAK CEYLANPINAR OLACAK
Şanlıurfa kent merkezinin yanı sıra tüm ilçelerde spor kompleksleri ve modern semt pazarı yapımlarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz ay Akçakale'de aynı hizmet için temel atım programı düzenlemişti.
16 Temmuz Cumartesi günü Birecik'te temel atımı düzenleyecek olan Büyükşehir önümüzdeki günlerde de bu kez Ceylanpınar'da spor kompleksi ve semt sahası temel atımını gerçekleştirecek.

Akçakale spor kompleksi semt pazarı temelini atan Büyükşehir Belediyesi Birecik Başkan Nihat Çiftçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir