Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Gecikme zammı effedildi

Gecikme zammı effedildi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 2016 yılının ilk meclis toplantısı olan Ocak Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda, ticareti terk eden ve meydana gelen mücbir sebeplerden dolayı ödeme güçlüğü içinde olan üyelerin aidat borçlarına uygulanan gecikme zamları üyelerin başvurusu kaydıyla affedilecek.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2016 Perşembe 10:32
Gecikme zammı effedildi


Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Üyeleri bilgi aktarımı, önergeler 2015 Yılı Kesin hesapların incelenmek üzere Hesapları İnceleme Komisyonuna havalesi, Aralık 2015 ayı mizanının görüşülmesi, Aralık 2015 ayı faaliyetleri ile vefat eden, ticareti terk eden ve odaya olan aidat borçlarını yangın, sel, deprem ve benzeri tabiî afetler gibi iradesi dışında meydana gelen mücbir sebeplerden dolayı ödeme güçlüğü içinde olan üyelerin aidat borçlarına uygulanan gecikme zamlarının affı gündemiyle Meclis Başkanı İbrahim İletmiş Başkanlığında ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, yeni yıl dolayısıyla meclis üyelerinin yeni yılını kutladığı bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Meclis Başkanı İbrahim İletmiş’in açılış konuşmasının akabinde gündem maddeleri görüşüldü. Yapılan oylamayla ticareti terk eden ve meydana gelen mücbir sebeplerden dolayı ödeme güçlüğü içinde olan üyelerin aidat borçlarına uygulanan gecikme zamları üyelerin başvurusu kaydıyla affedilecek. Gündem maddelerinin görüşülmesi ve oylanması sonrasında Meclis Üyesi Abdurrahman Acı; üyeler ve KOSGEB ile ilgili, Yönetim Kurulu Üyesi Murat İmamoğlu da ŞUTSO ve Büyükşehir Belediyesi ortaklığında yapılacak olan Fuar Yeri ile ilgili imzalanan Protokol’ün detayları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Gerçekleşen bilgi paylaşımlarının ardından Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ateş, 2015 Aralık Ayı faaliyetlerinin sunumunu gerçekleştirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com