Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Gaziantep'te kurumlar arasında eğitim protokolü imzalandı

Gaziantep'te kurumlar arasında eğitim protokolü imzalandı

Gaziantep Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şahinbey Belediyesi arasında okulların bakım, onarım, donatım ve eksikliklerinin giderilmesi ile Çanakkale gezisi ile ilgili üç farklı protokol imzalandı.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2015 Çarşamba 02:13
Gaziantep'te kurumlar arasında eğitim protokolü imzalandı

Gaziantep Valiliğinde düzenlenen protokole, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu katıldı.

Anaokullarının bakım ve onarımı, donanım desteği ile 10 bin öğrencinin Çanakkale gezisine götürülmesini içeren üç protokol imzaladıktan sonra, kısa bir konuşma yapan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, protokol sayesinde eğitimin daha da büyük bir gelişim sağlayacağını söyledi.

Keyifli bir protokol imzaladıklarını belirten Yerlikaya, “Bugün yapmış olduğumuz protokolle Şahinbey ilçemizdeki okul öncemizde mevcut okullarımızın dersliklerinde niteliklerini arttırmak, derslik malzemelerinde donatıların daha da güçlendirilmesinde ve geçen sene 10 bin öğrencimizin Çanakkale’ye götürülmesi ile ilgiliydi.”ifadelerini kullandı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da, “Bu gün üç protokole imza atıyoruz. Bir tanesi okul öncesi eğitim ile alakalı, bu konuda Anaokullarımızda Milli Eğitim Müdürlüğümüzün görev verdiği öğretmenler görev alacak. Bu şekilde eğitim deki kalitemizi artıracağız.”şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından üç farklı protokol imzalandı.

(İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com