Advert
Advert
Advert

Gaziantep'te İnovasyon haftası

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinin işbirliğiyle düzenlenen, Türkiye İnovasyon Haftası etkinlikleri Gaziantep'te başladı.

Gaziantep'te İnovasyon  haftası
Gaziantep'te İnovasyon  haftası

GAZİANTEP- Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinin(GAİB) işbirliğiyle düzenlenen, Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında 3 gün boyunca Gaziantep'te çeşitli etkinlikler düzenlenecek.


 

Gaziantep Şehitkamil Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki (ŞKM) İnovasyon haftası etkinliklerine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, GAİB Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir belediyesi Fatma Şahin, MÜSİAD Gaziantep Şubesi Başkanı Kurt Ali Kılçık, iş ve akademi dünyasından çok sayıda temsilci katıldı.


 

İnovasyon Haftası etkinliklerinin açılış konuşmasını yapan GAİB Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, “İnovasyon haftası buluşmalarının üçüncüsünün Gaziantep'te yapılması bizleri memnun etmiştir. Katma değeri yüksek ürünler, ancak inovasyon kültürünün geliştirilmesiyle elde edilebilir. Gaziantep imalat sanayii alanında önemli bir yol kat ederek, tekstil, halı ve tarımsal ürünler gibi pek çok alanda kaliteli üretim gerçekleştirmektedir. 2023 yılında Türkiye'nin 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.  (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)
 


Türkiye İhracatçılar Meclisi Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri İnovasyon Gaziantep
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu