Advert
Advert
Advert

Gaziantepspor Kulübü'ne şok baskın!

Mali Suçları Araştırma Kurulu, Gaziantepspor kulüp binasına gelerek kulüp hesaplarını incelemeye aldı

Gaziantepspor Kulübü'ne şok baskın!
Gaziantepspor Kulübü'ne şok baskın!
Maliye Bakanlığına bağlı hesap uzmanlarınca hesaplarınının incelenmeye alındığı Gaziantepspor ile Kızıl Şirketler grubunun önünde ve çevresinde geniş güvenlik tedbirlerinin alındığı belirtildi.

Bugün sabah saatlerinden itibaren Atatürk Bulvarında Kızıl Şirketler Grubuna gelen uzmanların yetkililerden istediği evrakları incelediği ifade edildi.

Bugün yapılan baskınlarda Kızıl Şirketler grubunun hesaplarını maliye bakanlığına ait bir grubun, Celal DoğanTesislerinde Gaziantepspor kulubünde ise başka bir grubun incelemeye alındığı kesinlik kazandı. Bakanlıktan gelen ekiplerin incelemesinin ne kadar süreceği konusunda bilgi edinilemedi. Ancak Kızıl Şirketler ile Gaziantepsporun hesaplarının incelendikten sonra resmi bir açıklama yapılacağı tahmin ediliyor.

Deneme

Gaziantepsporun Celal Doğan Tesislerinde sabah saatinden itibaren büyük heyecan yaşandı. Tesislere gelen maliye uzmanlarından oluşan ekipler ve polislerin, personele giriş ve çıkış yasağı koyduğu belirtildi. Futbolcuların özellikle yabancıların büyük heyecan duyduğu baskında, kulübün muhasebesinden sorumlu kişiler tedbir açısından kulüpte bir odada tutulduğu öğrenildi. Aynı durumda Kızıl şirketler grubunun da kontrol altına alındığı ifade edildi.

Ali Budak - Gaziantep27 Gazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?