Advert
Advert
Advert

Gaziantepspor başkanlığına Mutlu Özpineci’yi getirildi

Hem başkanlık hem Gaziantepsor üyeliğinden istifa eden İbrahim Kızıl’dan boşalan başkanlık görevine Mutlu Özpineci getirildi.

Gaziantepspor başkanlığına Mutlu Özpineci’yi getirildi
Gaziantepspor başkanlığına Mutlu Özpineci’yi getirildi admin
Kongre Yapılmadan Başkan Seçildi
Kongresi bir türlü yapılamayan ve Kulüp Başkanı ibrahim Kızıl’ın istifa ettiği Gaziantepspor’da Kayyum atanması beklenirken,yönetim kurulu üyeleri sürpriz bir şekilde toplanarak başkanlığa Mutlu Özpineci’yi getirdi.
 
Hem başkanlık hem Gaziantepsor üyeliğinden istifa eden İbrahim Kızıl’dan boşalan başkanlık görevine Mutlu Özpineci getirildi. Gaziantepspor Kulübü internet sitesinden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;
 
“Yönetim Kurulumuzun 07 Ağustos 2017 tarihinde tesislerimizde gerçekleştirdiği toplantı sonrasında Başkan İbrahim Kızıl’ın istifasıyla boşalan Gaziantepspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığına, Yönetim Kurulu ortak kararı ile Sayın Mutlu Özpineci getirilmiştir.Kamuoyuna duyurulur.”
 
Öte yandan Gaziantepsor Başkan adaylarından Hasan Şahin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bu olayın hukuksuz olduğunu ve yapılan bu usulsüz olayın Gazantep Valisi ve yetkililerin müdahale etmesi çağsrısında bulunarak tepki gösterdi.
(Ruhaajans)
Kulüp Başkanı ibrahim Kızıl ibrahim Kızıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu