Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Gaziantep Umut Der 289 aileye yardımda bulundu

Gaziantep Umut Der 289 aileye yardımda bulundu

Umut Kervanı Yardım Platformu üyesi Gaziantep Umut-Der, Kasım ayı içerisinde yaptığı gıda, giyim ve kışlık yakacak yardımlarıyla çok sayıda muhtaç ve fakir ailenin yüzünü güldürdü.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2015 Çarşamba 20:28
Gaziantep Umut Der 289 aileye yardımda bulundu

Yaptığı yardım faaliyetleriyle muhtaç ve mağdurların yüzünü güldüren Gaziantep Umut-Der, Kasım ayı faaliyet raporunu kamuoyuna açıkladı. Her ay düzenli olarak yaptığı yardımlarla fakir ve muhtaçları sevindirmeye devam eden Gaziantep Umut-Der, Kasım ayında 289 muhtaç ve mağdur aileye yardımda bulundu.

Kasım ayı Faaliyet raporunu kamuoyu ile paylaşan Gaziantep Umut-Der Başkanı Ahmet Kurt, hayırseverlere çağrıda bulunarak, özellikle kış şartlarının ağırlaştığı şu günlerde fakir ve muhtaç ailelerin yakacak ihtiyacı olduğunu söyledi.

Gaziantep Umut-Der, olarak her ay fakir, muhtaç ve yetim ailelerimize yardımlarda bulunduklarını belirten Kurt, “Kamuoyunun da malumu olduğu üzere Umut Kervanı Yardım Platformu’na üye derneklerden olan Gaziantep Umut-Der olarak, Kasım ayında da fakir, muhtaç ve yetim ailelerimize yardımlarımızı ulaştırdık.”dedi.

Her ay düzenli şekilde yardım faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Kurt, Kasım ayında 247 aileye gıda 42 aileye de ev eşyası, kışlık yakacak ve giyim olmak üzere toplam  289 aileye yardım ettiklerini belirtti.

Kış şartlarının ağırlaştığı şu günlerde fakir ve muhtaç ailelerin yakacak ihtiyacı olduğunu söyleyen Kurt, hayırseverlere çağrıda bulunarak, kış mevsimine girdiğimiz bu günlerde Gaziantep Umut-Der olarak fakir ve muhtaç ailelere yardım ettiğimiz esnada bu ailelerin yakacak ihtiyacını olduğunu gördük. Muhtaç ailelerin bu noktada ciddi anlamda yakacak ihtiyaçlarının olduğunu müşahede ettik.”ifadelerini kullandı.

Kurt, “Birçok fakir ailemizin kömür başta olmak üzere odun ve sobaya ihtiyaçlarının olduğunu gördük. Buradan hayırseverlerden istirhamımız ve isteğimiz kış aylarının etkisini gösterdiği bu aylarda, fakir ailelere el uzatmalarını istiyoruz. Yardım ettiğimiz halde hala bize başvuru yapan ve soğukta kaldığını ifade eden muhtaçlar, yakacak ihtiyaçları  olduğunu dile getiriyorlar. Bu ailelerimizin bu ihtiyaçlarını bir nebze de olsa giderme adına hayırseverlerden yardım talep ediyoruz.” şeklinde konuştu. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com