Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Gaziantep il koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Gaziantep il koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey ve Şehitkâmil Belediyelerinin Zabıta Ekipleri ortak il koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2014 Cumartesi 21:00
Gaziantep il koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Gaziantep Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkâmil Belediyelerinin üst düzey yetkilileri, kentteki zabıta işlemlerini daha etkin, verimli ve koordineli yürütmek için Büyükşehir Belediyesinde bir toplantı gerçekleştirdiler.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Settar Çanlıoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Şahinbey Belediyesi Başkan Yardımcısı Birol Ülger, Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Lebriz Keçeci Güzelbey, Gazinatep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürü Cuma Arıcı, Şehitkamil Belediyesi Zabıta Müdürü M. Teyyar Dölek ve Motorize Ekipler Şube Müdürü Yaşar Çelik katıldı.

Toplantıda, kâğıt afiş ve bez afiş asılmasının engellenerek çevre kirliliği ve görsel kirliliğin önüne geçilmesi amacıyla çalışmalar yapılması ve ilgili firmalara ruhsat konusunda denetim yapılması hakkında kararlar alındı. Ayrıca kaldırım işgallerini engelleyici çalışmalar yapılması, iş yerlerinde standartlara aykırı asılan tabelaların, standartlara uygun hale getirilmesi kararlaştırıldı.

Kaçak hafriyat dökümü ile ilgili olarak ilçe belediyeleriyle birlikte hareket edilmesi hususunda da ortak kararlar alındığı belirtildi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Baydilli, 15 Temmuz şehit ailesini unutmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com