Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Gazeteciye dayak olayına Başkan Ayhan'dan açıklama

Gazeteciye dayak olayına Başkan Ayhan'dan açıklama

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Dün akşam saat 23:00 sıralarında ilçede kamu görevi yapan gazeteci İbrahim Halil Arslan nın uğradığı fiziki saldırı ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2013 Çarşamba 15:54
Gazeteciye dayak olayına Başkan Ayhan'dan açıklama

Başkan Ayhan yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. ‘Gazeteci İbrahim Halil Arslan nın uğradığı fiziki saldırı sonucu bazı internet haber sitelerinde beni olayı azmettirmekle suçlamıştır. Bu yapılan saldırı ile ilgi hiçbir şekilde uzaktan yakından ilgimin olmadığını kamuoyunu bilgilendirmek isterim. Göreve geldiğimiz günden bu yana basın çalışanları arkadaşlarımız ile hep birlikte uyum içerisinde çalıştık. Bunun en güzel örneği komşumuz Suriye de yaşanan çatışmalar nedeniyle basın görevi için ilçemize gelen ve ilçemizde yaklaşık 45 gün kalan, Türkiye‘nin ve dünyanın her tarafından çok sayıda gazeteci kardeşlerimizi en güzel şekilde misafir ettik görevlerini yapmak için kendilerine her türlü imkanı sağladık Akçakale de, birlik beraberlik içerisinde kardeşçe yaşamaktayız. Bu yapılan saldırı aleyhime yapılan karalama kampanyasıdır. Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte birlik ve beraberliğimizi çekemeyen kişilerin kardeşler arasında nifak tohumu ekmekten başka bir şey değildir. Bu Menfur saldırıyı yapan faillerin bir an önce yakalanarak adaletin karşısına çıkmaları için Kolluk kuvveti çok yoğun bir çalışma ve araştırma içerisindedir. Kardeşimiz için Bizimde üstümüze düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Bu üzücü olayı yapan kişi ve kişileri şiddet ve esefle kınıyorum. Böylesi olayların ilçemizde yaşanmamasını temenni eder. Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Parti'nin Referandum stratejisi nedir?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com