Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazetecilerle bir araya geldi

Gazetecilerle bir araya geldi

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2010 Cumartesi 11:41
Gazetecilerle bir araya geldi


İlçede son bir yıl içerisinde çok güzel şeylerin yaşandığını ve ilçede büyük değişimlere imza atıldığını söyleyen Kaymakam Aygöl, bu gelişmelerin altında şüphesiz basın mensupların katkısının göz ardı edilemez olduğunu söyledi. İlçede en büyük sorunlardan birinin işsizlik olduğunu, bunun aşılması için projeler üretilmesi gerektiğini vurgulayan gazeteciler, bunun için gerekli yatırımların yapılması gerektiği konusunda görüş bildirdi.

Son zamanlarda ilçede hırsızlık olaylarının yaşandığı, bununda ekonomik kriz ve işsizlikten kaynaklandığını ifade eden gazeteciler, bu soruna genel anlamda bir çözüm bulmak gerektiğini belirtti.

 
Gazeteciler ile birçok konuda görüş alış verişinde bulunan Kaymakam Şefik Aygöl, "Artık eğitimde kurumsallaştık ve eğitim rayına oturdu. İlçemizde son bir yıl içerisinde hızlı ve olumlu değişimler yaşanmaktadır. İnsanlarımız artık eğitime ve eğitim kurumlarına sahip çıkmaktadır. Vatandaşımız artık kendisi köyünde eğitim kurumlarının yapımında çaba sarf ediyor. Son birkaç ay içerisinde kurumlarımız ve vatandaşlarımız ana sınıfı yapımında adeta yarışa girdi, buda bizleri son derece sevindirmektedir. Demek ki, ilçemizde eğitim oturmuştur. Biz şimdi sağlık konuları üzerinde durmaya çalışıyoruz, bu alandaki eksikliklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Şu anda bayanlarımıza yönelik halk eğitim merkez müdürlüğü bünyesinde hat sanatı ve kuaförlük kurslarımız aktif bir şeklide devam etmektedir. Bu kurslarla bayan vatandaşlarımıza yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Kaymakamlık olarak ilçede güzel işler yapmak için hep birlikte bilgi alış verişinde bulunarak güzel şeylere imza atmalıyız. Bu ilçeye güzel bir eser bırakmak geleceğe miras bırakmaktır. En önemlisi de budur. Birlikte karşılıklı anlayış içerinde bulunarak, ilçemize güzel şeylerin başarılması noktasında herkesin gayret sarf etmesini bekliyorum. Bunun içinde iyi niyet ve samimiyetin yeteri olacağına inanıyorum" dedi.

İHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com