Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Gazetecilerle bir araya geldi

Gazetecilerle bir araya geldi

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2010 Salı 20:00
Gazetecilerle bir araya geldi


Türkiye'nin dış ilişkilerinin geliştirilmesinde sınır illerin alacağı roller ve yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen Dışişleri Bakanlığı heyeti, Şanlıurfalı gazetecilerle El Ruha Oteli'nde bir toplantı düzenledi. Toplantıya Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Büyükelçi Naci Koru, beraberindeki heyet ile Şanlıurfa'nın yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Büyükelçi Naci
Koru, Dışişleri Bakanlığı'nda dış politikanın sadece yurt dışında yapılmadığını belirterek, "Aynı zamanda Türkiye'nin de çeşitli bölgelerini dolaşıp, buradaki yerel yöneticilerimizle de valimiz gibi değerli yöneticilerimizle bir araya gelmenin çok uygun olduğunu bakanlık olarak düşündük. Bu program çerçevesinde il ziyaretlerine başladık. Benim ilk ziyaretim Şanlıurfa'dır. Özel anlamı olduğu için, özellikle Şanlıurfa'yı seçtim. Önce Şanlıurfa Valiliğini ziyaret ettik. Daha sonra Harran Üniversitesi'ni ziyaret ettik. Şanlıurfa'da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya geldik. Şimdi ise Şanlıurfa'nın yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelmek istedik. Burada çeşitli kültürel ve ekonomik etkinlikler düzenlemek ve dışa açıp düzenlemek amacıyla çalışmalara başladık" dedi.
Konuşmaların ardından toplantı soru cevap şeklinde devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com