Advert
Advert
Advert

Gazetecilerden Likoğlu’na ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri'den Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ve GAP Kalkınma İdaresi Başkanı Sadreddin Karahocagil’e ziyaret

Gazetecilerden Likoğlu’na ziyaret
Gazetecilerden Likoğlu’na ziyaret
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Mehmet Talat Akay ve Şahban Kılıç, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’nu ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler.

Sohbet sırasında güncel konulardan bahseden Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Şanlıurfa’nın Peygamberler şehri olduğunu, bu şehirde yaşayan insanların huzurunu sağlamak için çalıştıklarını, basının da kendilerine destek olacaklarına inandıklarını söyledi.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise, Emniyetin insanların huzur ve güveni konusunda yaptıkları çalışmalarda her zaman destek olacaklarını, Şanlıurfa’nın adına layık bir şehir olduğunu ve mutlaka iyi şeylerin yanında olumsuzlukların da olabileceğini hatırlatarak, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Polat, Emniyet Müdürü Likoğlu’nu 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenledikleri 2. Gazetecilik Yarışması Ödül törenine davet ettiler.

Gazeteciler daha sonra GAP Kalkınma İdaresi Başkanı Sadreddin Karahocagil’i makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Başkan Yardımcıları GAP Kalkınma İdaresi makamında ziyaret ederek, babasının vefatı nedeniyle baş sağlığı dileklerini ilettiler.
Başkan Veysel Polat ve Mehmet Talat Akay, GAP Kalkınma İdaresi Başkanı Sadreddin Karahocagil’i ziyaret sırasında baş sağlığı dileyip, bir süre sohbet ettikten sonra, 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenledikleri 2. Gazetecilik Yarışması Ödül törenine davet ettiler.
Sohbet sırasında GAP Kalkınma İdaresi olarak yaptıkları çalışmalardan bahseden GAP Kalkınma İdaresi Başkanı Sadreddin Karahocagil, Şanlıurfa’nın Peygamberler şehri olduğunu, dolayısıyla bundan böyle etkinliklerinde marka şehir olarak önemli vasfını ön plana çıkaracaklarını söyledi.
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise, gazeteciler ve Şanlıurfalılar olarak her zaman üzerlerine düşeni yapacaklarını, Şanlıurfa’nın adına layık bir şehir olduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diledi.
Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinin geleneksel olarak düzenledikleri ve Urfa Cty AVM Belediye Konferans Salonunda, 14 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.30’da başlayacak olan 2. Gazetecilik Yarışması Ödül töreni Kanal Urfa’dan canlı olarak yayınlanacak.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı