Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya GAZETECİLERDEN BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE ZİYARET

GAZETECİLERDEN BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE ZİYARET

Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2015 Cumartesi 17:49
GAZETECİLERDEN BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE ZİYARET


Şanlıurfa’da geçtiğimiz günlerde kurulan Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Çiftçi’nin makamında gerçekleşen ziyarete; Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti  Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ömer Faruk Ayhan, M.Kemalettin Uğuzlu, Ömer Dodanlı, Mehmet Aslan ve Aziz Budak katıldı.

Cemiyet üyeleri Başkan Çiftçi ile bir süre görüşerek fikir alış verişinde bulundular.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’nin Şanlıurfa basınına hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

Basının toplumun sesi, kulağı ve gözü olduğunu ifade eden Başkan Çiftçi, “Basın gerek, yazılı, gerek görsel ve gerekse internet anlamında gerçekten toplumun sesi, kulağı ve gözüdür. Kamu görevi anlamında da çok önemlidir. Bununda mesleki olarak örgütlenmesi, cemiyet haline gelmesi bazı ilkeler ışığında bu meslekle uğraşan kişilerin el atması önemli bir konudur. Kendileri ile istişarede bulunduk. Görüş ve önerilerimizi sunduk. Ben başarılar diliyorum. İnşallah meslek adına, basın mensupları adına güzel bir adım attığını düşünüyorum. Başkanından tüm yönetim kurulunun hepsini tebrik ediyorum” dedi.

Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Celal Çiftçi ise  “Gazeteciler ve yazarlar cemiyeti olarak Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi ziyaret ettik. Bundan sonra da Cemiyetimiz kamu Kurum ve Kuruluşları birer birer ziyaret ederek Şanlıurfa basınından beklentilerini öğreneceğiz. Daha önce belirttiğimiz gibi biz Urfa’da bölücü olmaya değil toparlayıcı olmaya geldik. Elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Şanlıurfa basınının daha kaliteli olması için mücadele göstereceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com