Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteciler Birliği'nden Şafak'a hayırlı olsun ziyareti

Gazeteciler Birliği'nden Şafak'a hayırlı olsun ziyareti

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2011 Salı 16:06
Gazeteciler Birliği'nden Şafak'a hayırlı olsun ziyareti

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, 2. Başkan Talat Akay ve Şaban Kılıç, Dünden Bugüne Şafak Gazetesi’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, 2. Başkan Talat Akay ve Şaban Kılıç, Dünden Bugüne Şafak Gazetesi’ni ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz İbrahim Cemil Ayhan’a hayırlı olsun dileklerini sundular.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat Şanlıurfa basınının dik duruşlu, cesur, ilkeli gazetelere ihtiyacının olduğunu ve Dünden Bugüne Şafak Gazetesi’ninde bu ilkelerinden taviz vermeyeceğine inandığını söyledi.

Karşılıklı sohbetin gerçekleştiği ziyarette Dünden Bugüne Şafak Gazetesi Yazı İşleri İbrahim Cemil Ayhan ise “Yayın hayatlarının başlarında olduklarını fakat kısa sürede Şanlıurfa için misyon üstlenen bir gazete yayınladığımız için gururluyuz. Geçmişimiz geleceğimizin aynasıdır” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com