Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteciler Birliğinden Gülebak’a ziyaret

Gazeteciler Birliğinden Gülebak’a ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Urfanatik Gazetesini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğiyle fikir alış verişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2013 Pazar 15:13
Gazeteciler Birliğinden Gülebak’a ziyaret

Elektrik sektöründe kendini kabul ettiren ve şimdi de medya sektöründe de bir şeyler yapabilme gayretiyle çaba gösteren yerel günlük Urfanatik Gazetesi sahibi Tahir Gülebak, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve 2. Başkanı Mehmet Talat Akay  kendilerini ziyaretlerinden memnun olduğunu belirterek, “Herkesin de bildiği gibi ben elektrik-aydınlatma ürünleri satışı ile ilgileniyorum. Şu an da, Ekol Elektrik olarak aynı işimiz devam ediyor. Zaten spora merakımdan ve gençlik yıllarımda da kalecilik yaptığım futbol camiasına Şanlıurfaspor’da da yönetici olarak destek olmayı sürdürüyorum. Yine Şanlıurfa’da kaliteli gazete çıkarabilmek maksadıyla bir süre önce haftalık spor gazetesi Urfanatik’i çıkarmaya başladık. Merakım arttıkça sadece spor olmayan, birçok çeşitli haberlerin yer aldığı günlük bir gazete çıkarmaya karar verdim. Bu işi bilen dostlarla da istişare ettikten sonra bu camiada çalışmış birkaç elemanla işe başladık. Bu işi tam anlamıyla yapabilmek adına yeni matbaa makineleri almaya başladım. Şimdi kendi gazetemizi kendi matbaamızda basıyoruz ve okuyucularımıza ulaştırıyoruz. Daha öğrenecek çok şey var. İnşaallah bu işi iyi bilen sizler gibi dostların da desteğiyle Şanlıurfa’mızda kaliteli düzgün gazetelerin çıkmasına vesile oluruz. Gazete işleri başlı başına bir sektör ve azami gayret istiyor. Dolayısıyla elektrik işlerimizi kardeşime bıraktım o yürütüyor” dedi.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat da, Tahir Gülebak ile zaman zaman bir araya geldiklerini ve iyi bir arkadaşları olduğunu hatırlatarak, “Matbaa getirmesinin ardından bu işe de ciddi baktığına kanaat getirdik ve kendisine, ‘Basın camiasına, aramıza hoş geldiniz’ diyoruz. Amacı; içeriği ve baskısı ile kaliteli gazete çıkarmaksa bizler her zaman kendisine destek olmaya devam ederiz. Zira basın halkın gözü, kulağı, dilidir. Bu camiada, el ele verip Allah için dürüstlükten taviz vermeden çalışırsak Şanlıurfa’mızda çok şeylerin değişeceğinden şüphemiz olmaz” dediler.

Bir süre matbaayı gezerek makineler hakkında bilgiler alan Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve beraberindekiler Urfanatik Gazetesine başarılar dileyerek ayrıldılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com