Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteciler Birliğinden DİCLE EPSAŞ’a ziyaret

Gazeteciler Birliğinden DİCLE EPSAŞ’a ziyaret

Şanlıurfa’nın yerel ve ulusal basın mensupları Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Dicle EPSAŞ) Genel Müdürü Avni Doğan’ı ziyaret etiler. Ziyaret sırasında basının önemine değinen Genel Müdür Doğan, bölgenin şirketi olarak, bölge sorunlarına daha yapıcı çözümler sağlayacaklarını ifade etti.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 22:54
Gazeteciler Birliğinden DİCLE EPSAŞ’a ziyaret

Dicle EPSAŞ Genel Müdürü Avni Doğan ve Dicle EPSAŞ İl Müdürü Şükrü Bereket Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu (GGF) Başkanı Mehmet Talat Akay, Yeni Urfa Gazetesi İmtiyaz Sahibi Şahban Kılıç, Hakikat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Müslüm Abacıoğlu ve Gazeteci Mehmet Er’den oluşan konuklarını sıcak bir şekilde karşıladı.

Samimi bir ortamda geçen görüşme sırasında Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, “Şanlıurfalı gazeteciler olarak kamu kurumlarıyla, özel şirketler ve sivil toplum kuruluşlarımız ile her zaman sıcak ilişkiler içerisinde olmaya çalıştık. Tabii ki halkımızı bilgilendirmek konusunda da görevimizi yaptık. Bundan önce Dicle EPSAŞ ile güzel ve sıcak ilişkilerimiz vardı. Bundan sonra sizinle de aynı olacağı düşüncesindeyiz.” dedi.
 
‘AMACIMIZ HİZMET ETMEKTİR’

Dicle EPSAŞ Genel Müdürlüğünün Şanlıurfa’da olmasının önemli olduğunu belirten Avni Doğan ise, Genel Kurulunun aldığı karar sonrasında EDAŞ ve EPSAŞ şirketlerinin ayrıştırıldığını söyledi. Doğan, Dicle EPSAŞ Genel Müdürlüğünün de 2016 yılından itibaren Şanlıurfa’da hizmet sunmaya başladığını açıkladı.
Şirketin, enerji piyasası vizyonu ve en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti hedefini amaçlayarak çalışmalarını sürdürdüğünü de kaydeden Dicle EPDAŞ Genel Müdürü Avni Doğan, daha sonra şöyle dedi:
“Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta özellikle müşteri hizmetlerinin gelişimi amacıyla önemli bir yatırım yapıldı. Sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Amacımız, hizmet etmektir. Müşteri memnuniyetinde, diğer perakende şirketleri arasında en iyiler arasında yer almaktayız. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.”
 
‘İNDİRİMLİ ELEKTRİK İÇİN BEKLİYORUZ’
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından 2016 yılı için serbest tüketici limitini 3.600 kWH olarak belirlemesinin ardından, aylık elektrik faturası 120 TL ve üzerinde olan abonelerin, indirimli elektrik kullanma hakkına sahip olduğunu da belirten Genel Müdür Doğan, “Serbest tüketici olarak değerlendirilen ve henüz herhangi bir indirimli tarifede yer almayan binlerce abonemiz var. Bu abonelerimiz için ait oldukları gruplara göre, yani sanayi, ticarethane ve meskenler için uyguladığımız kampanyalarımız bulunuyor” dedi.
İndirimli elektrik hakkından yararlanmanın çok kolay olduğunu da ifade eden Doğan, “Elektrik satış sözleşmesinin imzalanmasından itibaren müşterilerimiz, avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyor. Dicle EPSAŞ en son özelleşen şirketler arasında yer alıyor. Diğer perakende şirketleri gerekli çalışmaları yaptıktan sonra bütün mesailerini serbest tüketici için harcadı. Bizler o dönem bölgenin sıkıntıları ile uğraşmak zorunda kaldık. Şu anda pazarda iyi durumdayız. Belirli bir tüketimi olan abone bize gelerek indirimlerden faydalanabilmektedir.  İndirimlerden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Dicle EPSAŞ Müşteri Hizmet Merkezleri'ne başvurularını yapabilirler.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com