Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteciler Birliğinden Baroya tebrik

Gazeteciler Birliğinden Baroya tebrik

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2010 Pazar 17:19
Gazeteciler Birliğinden Baroya tebrik

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri BARO’nun çiçeği burnunda Başkanı İrfan Güven’e tebrik ziyaretinde bulundu.

     BARO’yu ziyaret eden Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Başkan Yardımcısı Müslüm Abacı, Genel Sekreter M.Talat Akay, üyeler Mustafa Arısüt ve Mehmet Şansal görevi Av. Yahya Demirkol’dan devralan Şanlıurfa BARO’sunun yeni Başkanı Av. İrfan Güven’i tebrik ederek başarılar dilediler.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BARO’nun çiçeği burnunda Başkanı İrfan Güven, gazeteciler ile zaman zaman bir araya gelip özellikle adli haber yapmak konusunda fikir alışverişinde bulunmak istediklerini, haklarını çok daha iyi bilmelerinin istediklerini söyledi.

     Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise, Şanlıurfa’da görev yapan gazetecilerin öncelikle haklarının çok iyi bilmeleri gerektiğini belirterek, “Gazeteci kardeşlerimiz işlerini en iyi şekilde öğrenmeli. Haberinin de doğru kaynaklardan faydalanarak yaptığı taktirde zaten sorun olmayacaktır. Nice zorluklarla karşılaştıklarını hepimiz biliyoruz. Adli haberler konusunda BARO ile, genel haberler konusunda da zaman zaman bir araya gelerek düzenlenecek seminerlere katılıp bilgilerimiziz pekiştirebiliriz, bilmediklerimizi de öğrenebiliriz dedi” dedi.

 www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com