Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteciler Birliği Şengöz’ü tebrik etti

Gazeteciler Birliği Şengöz’ü tebrik etti

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2014 Cuma 18:48
Gazeteciler Birliği Şengöz’ü tebrik etti


Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mithat Şengöz’e ziyarette bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette kentte daha güçlü bir basın için çaba gösterileceği vurgulandı.
30 Mart yerel seçimleri sonrası Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nde oluşturulan yeni dairelerle birlikte yeni görevlendirmeler devam ediyor. Bu kapsamda oluşturulan Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı görevine atanan Mithat Şengöz’ü ziyaret eden Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu kendisine yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulunda yer alan Veysel Polat, Naif Kaçmaz, Şahban Kılıç, İshak Polat  ve Talat Akay, Mithat Şengöz’ü makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Birlik Başkanı Veysel Polat kentte daha güçlü bir basın için Büyükşehir Belediyesi desteğinin önemli olduğunu vurgulayarak, Belediye çalışmalarını yakından takip edeceklerini belirtti.
Basın İlan Kurumu’nun kentte faaliyet göstermeye başlaması ile 8 gazetenin resmi ilan aldığını belirten Polat, ‘Büyükşehir Belediyesi’nin de desteği ile daha güçlü bir yerel basının oluşması mümkündür. Bu kapsamda basın ile el ele bir belediyenin varlığını önemsiyoruz’ dedi.
Görüşmede hiçbir gazete arasında ayrım yapılmayacağını kaydeden Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mithat Şengöz, Şanlıurfa basını  için önemli projelerinin olacağını belirterek, yeni yapılacak Belediye Hizmet binasında tüm basın mensuplarının faydalanacağı bir basın irtibat salonun oluşturulacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com