Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteciler Birliği 3. Geleneksel Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buldu FOTOĞRAFLI

Gazeteciler Birliği 3. Geleneksel Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buldu FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buldu.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2013 Pazar 21:02
Gazeteciler Birliği 3. Geleneksel Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buldu FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın gazetecilik ödülleri Urfa City Alış Veriş Merkezi konferans salonunda yapılan törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl; görsel haber, yazılı haber, röportaj, TV programı ve fotoğraf dalı olmak üzere 5 ayrı kategoride düzenlenen yarışmaya ilginin büyük olduğu gözlendi.

Şanlıurfa’da yıllarca gazetecilik yapmış juri üyeleri, 5 daldaki yarışmacıların eserlerini değerlendirerek, ödüle layık olacak gazetecileri belirledi. Şanlıurfa Gazeteciler Birliği, bu yıl ayrıca vefa ve juri özel ödülü verdi.

Sunuculuğunu İbrahim Gaffar’ın yaptığı ödül töreni Kanal Urfa’dan canlı olarak yayınlandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!...

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, bu yıl üçüncüsü yapılan yarışmada ödül alanları bir kez daha tebrik ettiğini belirtti.

Jurinin değerlendirmesi sonucu A Haber Muhabiri Mücahit Yolcu, Görsel Haber dalında “A Haber çatışmanın ortasında” haberi ile birinci, Anadolu Ajansı Muhabiri Yasin Dikme Görsel Haber dalında “O an” haberi ile ikinci, Kanal Urfa Muhabiri Ahmet Köse Görsel Haber dalında “Cemaat var imam yok” haberi ile üçüncü oldu.

Urfa Haber Net internet sitesinden Bermal Melik Röportaj dalında “Örtülüyken hayat daha zor” eseri ile birinci, GAP Gündemi Gazetesi’nden İshak Polat Röportaj dalında “Bir Trabzonlu nasıl Urfalıya dönüşür” eseri ile ikinci, Gazete İpekyol’dan Şahin Öznur Röportaj dalında “Hakkını bil kendini ezdirtme” eseri ile üçüncü oldu.

Kanal Urfa’dan Sabri Dişli TV programı dalında “Konu Urfa olunca” eseri ile birinci, Kanal Urfa’dan Zeynep Çoban ve Kübra Özer TV programı dalında “İftarda sizdeyiz” eseri ile ikinci ve yine Kanal Urfa’dan Kadir Çelikcan TV programı dalında “Çözüm Noktası” eseri ile üçüncü oldu.

Doğan Haber Ajansı Muhabiri Mehmet Sezgin Fotoğraf dalında “Okul yolu” eseri ile birinci, Anadolu Ajansı Muhabiri Rauf Maltaş Fotoğraf dalında “AA Akçakale’yi dünyaya duyurdu” eseri ile ikinci, Akşam Gazetesi Muhabiri Müslüm Abacıoğlu Fotoğraf dalında “İşte Şanlıurfa trafiği” eseri ile üçüncü oldu.

Olay Gazetesi’nden Celal Çiftçi Yazılı haber dalında “Vurgunu durdurun” haberi ile birinci,

Hizmet Gazetesi’nden Faruk Deveci Yazılı haber dalında “Bize bir şey olmazlara taviz yok” haberi ile ikinci ve Doğan Haber Ajansı Muhabiri Ali Leylak Yazılı haber dalında “Adam öldürmeyi oyun mu sandın?” haberi ile üçüncü oldu.

Gecede ayrıca, katkı sağlayan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eyyüp Sabri Ertekin’e Toru Şirketler Grubundan Boyner Mağaza Müdürü Mahmut Yılmaztekin’e, Yusuf Paşa Kuyumculuktan Nedim Kılıç’a plaket verildi.

Gecede; Vefa ödülü ise İrfan Gazetesinden Mehmet Göğüç, Meşale Gazetesinden Mehmet Demirli, Urfanın Sesi Gazetesinden M.Hulusi Öcal’a verilirken, Fıratın Sesi Gazetesinden Nazlı Nomer’e juri özel ödülü verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com